× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Стало відомо, чи з’явиться новий виїзд з мікрорайону Поділля. ВІДПОВІДЬ НА ПЕТИЦІЮ

У Вінницькій міській раді відповіли на петицію про створення додаткового виїзду з мікрорайону Поділля. 

Нагадаємо: для того щоб позбутися заторів, автор петиції Юрій Українець запропонував місцевій владі розмістити додатковий виїзд з мікрорайону Поділля. Він навіть запропонував схему руху: від Вінницького фінансово-економічного університету до вулиці Пирогова (в районі зупинки Академіка Заболотного) і з подальшою організацією переїзду через трамвайні колії.

З його слів, цей варіант був би кращим та простішим.

Втім у міській раді відповіли, що відповідно до генерального плану міста, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 01.02.2013 №1140, “влаштування додаткових під’їздів до мікрорайону “Поділля” не передбачено”.

Водночас повідомили, що “з метою збільшення пропускної спроможності по вулиці Пирогова в напрямку центру на перехресті вулиць Пирогова-Зодчих, у 2018 році було збільшено тривалість зеленого сигналу на 5 секунд, а також “встановлено керовану табличку зі стрілкою зеленого кольору по вулиці Пирогова, зі сторони “Електромережі”, що дало змогу частково розвантажити напрямок правого повороту на вулиці Зодчих, забезпечивши при цьому безпеку руху.

  • На даному перехресті неодноразово проводились дослідження щодо можливості збільшення пропускної спроможності, проте всі пропоновані заходи є малоефективними та суттєво знизять рівень безпеки дорожнього руху, або призведуть до збільшення транспортних затримок на вулицях Зодчих та А. Первозванного, – йдеться у повідомленні.

З повним текстом відповіді на петицію можна ознайомитися за ЦИМ посиланням

Ілюстративне фото – avtoblog.ua

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору