× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Стало відомо, коли почнеться новий сезон фонтану “Рошен” у Вінниці

Вже невдовзі вінницький фонтан піднімуть з води, аби вперше увімкнути його у 2018 році.

Станом на ранок 26 березня офіційний сайт фонтану “Рошен” повідомляв, що восьмий сезон фонтану розпочнеться 15 квітня. Однак протягом того ж дня інформація змінилася: тепер на сайті опублікована інша дата – 21 квітня. На журналістські запити щодо коректної дати, Roshen протягом дня не відповів.

Прикметно, що ситуація аналогічна минулорічній: офіційний сайт фонтану двічі змінював дату відкриття сезону. 

Сайт фонтану станом на 8:00 26 березня

 

Сайт фонтану станом на 21:50 26 березня

 

Щодо того, які виконавці гратимуть для вінничан на відкритті фонтану – наразі інформації ще немає. Минулий сезон фонтану розпочався феєричним виступом гурту ONUKA.

 

Для найбільшого в Європі плавучого фонтану це буде вже восьмий сезон. Вперше фонтан запрацював та показав світло-музичну програму у вересні 2011 року.

Унікальність цього проекту Roshen полягає в тому, що фонтан використовує воду “живої” ріки. Для встановлення фонтана були проведені роботи з розчищення русла річки Південний Буг. Використання “технології зимівлі” стало ще однією особливістю проекту: в зимовий період конструкція фонтана занурюється під лід, на дно річки Південний Буг.

Нагадаємо, що минулий сезон роботи фонтану вперше закрили без урочистостей та концертів, натомість кошти витратили на допомогу громадянам, які постраждали від вибухів боєприпасів на складах поблизу Калинівки.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору