Стадіон, світлофор, активізм, караоке: огляд нових вінницьких петицій

У нових петиціях вінничани просять дозволити дозволити дітям співати караоке в парку цілий рік, пояснюють необхідність нового світлофора та закликаюь краще організовувати громадські слухання. 

 

СВІТЛОФОР НА КОЦЮБИНСЬКОГО

Так, Вікторія Сінник, вважає за потрібне встановити світлофор на проспекті Коцюбинського в районі тролейбусної зупинки. За її спостереженнями, при дуже інтенсивному русі пасажирів, який там постійно, транспорт не завжди поступається дорогою на “зебрі”. Або ж навпаки – автомобілі стоять у заторах. Відтак п. Вікторія пропонує встановити в тому місці світлофор, який упорядкував би рух.

Підтримати або ознайомитися з повним текстом петиції можна за цим посиланням. Станом на зараз петицію підписали 26 вінничан з 350 необхідних. До кінця збору підписів – 13 днів.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Вінничанин Павло Драгобецький перейневся іншим спектром проблем: автор наступної петиції закликає міську владу переглянути підхід до проведення громадських слухань. За словами п. Драгобрецького, подібні заходи часто проводяться в будні в робочі години часу, через що на них складно потрапити працюючим вінничанам. Авто вважає, що це дискримінує частину громади, тож пропонує наступні “правила”:

1) не проводити в робочі дні раніше 19-ї години
2) анонсувати у формі календаря з посиланням на текст на сайті вінницької міської ради не пізніше, ніж за 25 днів до проведення
3) не пізніше, ніж за 25 днів до проведення повідомляти квартальним комітетам місце і час
4) не пізніше, ніж за 25 днів до проведення вносити на інтерактивну мапу міста http://testmap.vmr.gov.ua окремими маркерами.

Підтримати або ознайомитися з повним текстом петиції можна за цим посиланням. Наразі петиція підтримана 92-ма голосами з 350 необхідних. До кінця збору підписів залишилося 6 днів.

Читайте також: Церква, школа і садочки: у Вінниці понад двісті людей схвалили план забудови 10-го мікрорайону. ФОТО, ГРАФІКА

 

КАРАОКЕ ДЛЯ ДІТЕЙ

Вінничанин Вячеслав Бурковський запитує: “Чому караоке для найменших – це як одноразова подія?”. Натхненний конкурсом караоке на 1 вересня, п, Вячеслав пропонує, аби дітки співали в караоке на на фонтанній площі у Центральному парку цілорічно.

Підтримати або ознайомитися з повним текстом петиції можна за цим посиланням. Наразі петиція набрала 11 з 350 необхідних голосів, до завершення збору підписів лишилося 5 днів.

 

РЕКОНСТРУКЦІЯ СТАДІОНУ ЛОКОМОТИВ

Вже згадана Вікторія Сінник окрім світлофору пропонує і більш масштабний проект: реконструкцію міського стадіону “Локомотив”.

Авторка зазначає, що всі спостерігають, в якому “жаххивому стані перебуває стадіон і ззовні і зсередини”. Звертається увага на руйнування конструкцій, різноманітні комерційні підприємства, розташовані на території підприємства і т.п.
Відтак авторка звернення закликає на найвищому рівні розглянути питання реконструкції “Локомотива”, розробити проект і, можливо, перейменувати споруду.

Підтримати або ознайомитися з повним текстом петиції можна за цим посиланням. Наразі її підтримало 152 людини, до кінця збору підписів лишилося 12 днів.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору