× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Стадіон “Локомотив” поки не ремонтуватимуть: немає коштів

У міській раді негативно відповіли на петицію про реконструкцію Центрального міського стадіону та пояснили чому це питання не на часі.

Сьогодні, 1 жовтня, в Єдиній системі місцевих петицій з’явилась відповідь на пропозицію реконструювати Центральний міський стадіон Вінниці. Нагадаємо, що відповідну петицію було зареєстровано 12 вересня і вона зібрала 399 підписів.  

Зовнішні стіни стадіону скріплюють глиною та саморобною армотурою, вони всі тріщать по швах. А скільки багато місця є біля стадіону, на якому розташована приватна платна парковка для авто?! Ветеринарія для домашніх тварин знаходиться також у приміщенні цього стадіону – яке яскраве поєднання спорту та ветеринарії. Бруд та розвалений стадіон, ось так зараз виглядає наш стадіон, доречі який можно було би також перейменувати на якусь сучасну назву аніж “Локомотив”, – зазначала авторка петиції Вікторія Сінник.

У відповіді на петицію застпуник міського голови Владислав Скальський погоджується з тим, що стадіон дійсно потребує реконструкції.

Разом з тим, у м. Вінниці є чимало об’єктів соціальної інфраструктури, які потребують реконструкції та капітального ремонту і вимагають значних капіталовкладень. Виконавчі органи Вінницької міської ради систематично аналізують стан інфраструктури в усіх сферах життєдіяльності міста з метою їх збалансованого розвитку, – йдеться у відповіді.

Як зазначено у відповіді, протягом останніх років у галузі фізичної культури і спорту було виконано наступні роботи: збудовано футбольний стадіон біля Палацу дітей та юнацтва вартістю 37 мільйонів гривень, продовжується реконструкція приміщення МК ДЮСШ “Вінниця” вартістю понад 8 мільйонів гривень, завершуються проектні роботи з будівництва багатофункціонального Палацу спорту вартістю понад 90 мільйонів гривень тощо.

– Враховуючи значне фінансове навантаження на міський бюджет, виконати роботи з реконструкції Центрального міського стадіону найближчим часом не виявляється можливим. За інформацією комітету по фізичній культурі і спорту міської ради наразі проводиться робота з пошуку інвестора для виконання вказаних робіт, – вказано у відповіді на петицію.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору