Спробуй Вінницю на смак: зимовий Food Fest у Центральному парку відбудеться на 20 локаціях

Близько 20 локацій з їжею та напоями, концертна програма, майстер-класи від відомих кухарів та ресторацій і навіть спеціальні фуд-корти з обігрівом – таким обіцяє бути зимовий Vinnytsia Food Fest.

Вже 13-14 січня з 13.00 до 22.00 в Центральному парку поблизу Головної Ялинки міста відбудеться Vinnytsia Food Fest, який має на меті створити свято для вінничан, де можна зустрітись з друзями, спробувати смачну їжу та напої і гарно провести останні новорічні свята.

  • Це свіжий формат відпочинку в Вінниці, ми готуємо 20 локацій. Це такий маленький та дуже затишний фест на якому вінничани можуть познайомитись з місцевими та всеукраїнськими рестораціями і виїзною кухнею. На фестиваль приїздять учасники з різних куточків країни, щоб вінничани могли посмакувати якісну кухню під час насиченої концертної програми поруч з центральною міською ялинкою. Яка, до речі, в топі кращих ялинок усієї країни, – розповідає Vежі координаторка фестивалю Світлана Ярова.

Організатори потурбувалися, аби вінничани не мерзли під час дегустування смаколиків, тому встановлять фудкорти з обігрівом та святковою ілюмінацією. Загалом на фестиваль приїдуть близько 20 учасників. Серед них ті, хто були минулого року на Vinnytsia Food Wekeend, а також абсолютно нові ресторації Вінниці та інших міст.

Як будуть розташовані фуд-корти у Центральному парку: 

ТОП-10 фото першого вінницького фестивалю вуличної їжі Vinnytsia Food Weekend

  • Буде багато м’яса в різних інтерпретаціях, солодощів, вишуканих страв з морепродуктів, голандська, угорська, грузинська та, звичайно, українська кухня. Окрім цього кожен учасник готує якийсь фірмовий соус, напій чи страву для вінницького ФудФесту. Ми мало його піаримо, порівняно з попереднім фестом, але турбуємось про всіх учасників та гостей. Більше про учасників фестивалю можна буде дізнатись зі сторінки в Фейбуці та Інстаграмі, – говорить Світлана.

Координаторка додає, що основним завдання команди – показати і надати якісний продукт, виховати культуру ввічливості та збільшити туристичний потенціал найкомфортнішого міста шляхом організації максимальної кількості таких івентів на регулярній основі.

  • Є багато планів про те, як розвивати фестивальний рух в місті та регіоні, щоб до Вінниці приїздило більше гостей та із задоволенням витрачали тут свої кошти. Фестивальний рух міста тільки розпочинається. І культура вживання вуличної їжі також. Кажуть, що перший млинець нанівець, та під час осіннього фесту ми побачили високий попит серед вінничан на подібні заходи, тому наразі ми пробуємо різні формати, пропонуємо скуштувати щось абсолютно нове, відпочити з сім’єю та друзями, та відчути себе частиною європейського міста, – ділиться планами Світлана.

Концерт С.К.А.Й. та Food Weekend: Вінниця гулятиме на зимові свята майже місяць. ПОВНА ПРОГРАМА

Окрім їжі, вінничанам обіцяють і концертну програму, насичену музичними виступами. 14 січня можна буде почути вінницький гурт Gipsy Voice та переможницю Фабрики зірок і телеведучу Ольгу Цибульську. Також на двох порталах сцени транслюватиметься танцювальний марафон під інтерпретації всесвітньо відомої мелодії Щедрика. Окремо будуть один за одним проводитись майстер класи/шоу-кукінг від шеф-поварів гастробару «Батискаф», «Вінницької реберні» та учасника шоу «Майстер-шеф» Ігоря Місевича.

  • Як і минулого разу фестиваль відбувається за підтримки Вінницької міської ради, персонально мер Сергій Моргунов зацікавлений в розвитку таких заходів та проведенню їх на високому рівні для вінничан та гостей міста. Також до організації підключені центр концертних та фестивальних програм та інші підрозділи міської ради і підприємці міста, – розповідає Світлана та додає, що у Вінниці насправді є стільки фірмових страв, що можна робити окремо фестивалі чи не на кожну з них та запрошує «спробувати Вінницю на смак».

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору