× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Сьогодні в Україні розпочалась реєстрація на ЗНО

Сьогодні, 5 лютого, в Україні розпочалась реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. Для того, щоб потрапити на ЗНО, необхідно встигнути зареєструватися до 25 березня. 

Цьогоріч абітурієнти зможуть скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 дисциплін: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Реєстрація на ЗНО-2019 триватиме з 5 лютого до 25 березня.

Як вказано на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, очікують близько 332 тисяч учасників тестування: це і випускники шкіл, а також учні або студенти закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.

Як зареєструватися?

Для цього необхідно створити та заповнити реєстраційну картку за допомогою сервісу «Зареєструватися», який розміщений на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у рубриці «ЗНО/ДПА». Також  потрібно підготувати комплект необхідних реєстраційних документів та віддати його відповідальному за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти).

Випускники минулих років мають надіслати комплект документів до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти та отримати від регіонального центру Сертифікат. Зазначимо, що Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти розташований за адресою вул. Київська 46, 2-й поверх.

Детальнішу інформацію щодо реєстрації на ЗНО можна знайти за посиланням ТУТ.

Нагадаємо, що минулого року чотири вінницькі заклади освіти потрапили у ТОП-200 шкіл за результатами ЗНО.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору