Сьогодні у Вінниці молодь “урочисто попрощається” з російськими соцмережами

18 травня  о 14:00 на Європейській плоші біля Вежі молоді люди Вінниці попрощаються з заполітизованими проросійськими сайтами. 

Про це повідомляє прес-служба ГО “Вінницька європейська стратегія”.

Як відомо, 15 травня було оприлюднено рішення про заборону вищезазначених сайтів та багатьох інших на території України. Даний закон вступить в дію не пізніше 1 червня 2017 року.

Загалом, у санкційному списку опинилось 468 юридичних та 1228 фізичних осіб. Термін санкцій для юридичних осіб продовжується терміном на 1-3 роки, для фізичних – терміном на 1-5 років, а також – безстроково. Щодо соціальних мереж – на них планується ввести санкції на три роки.

Основна причина таких кардинальних дій – заполітизовані проросійські спільности, що діють через основну частину вищезазначених сайтів.

“Молодь Вінниці на власні очі переконалась у цьому, знайшовши величезну кількість груп в «Вконтакте» з антиукраїнської пропагандою, образами, погрозами країні, продажем зброї, закритими сепаратистськими спільнотами.

Тому  молодь охоче підтримує ініціативу РНБО щодо даних санкцій. У знак підтримки молоді люди Вінниці зберуться з роздрукованими «скрінами» подібних спільнот, зімнуть ці аркуші і викинуть у смітник”, – ідеться в повідомленні ВЄСу.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору