Сьогодні останній день голосування за дизайн електронного квитка

Загальноміське голосування розпочалося ще 23 листопада і за цей час проголосували майже три тисячі вінничан. 

Якщо ви ще не встигли обрати і проголосувати за майбутній дизайн електронного квитка – то саме час це зробити, перейшовши за посиланням. Сьогодні, 7 грудня, останній день голосування і відповіді прийматимуть лише до 23:59. За посиланням нижче – усі варіанти логотипів, відібрані для голосування Комунальним підприємством “Вінницякартсервіс”.

У Вінниці обирають дизайн Електронного квитка. ГОЛОСУВАННЯ

 

Раніше Vежа вже писала про те, що таке “електронний квиток” і навіщо він потрібен. Самі ж конкурсні пропозиції на кращий дизайн приймалися з 10-го жовтня до 10 листопада на електронну пошту КП “Вінницякартсервіс”. Обрати майбутній дизайн електронного квитка, серед п’яти відібраних робіт, доручили вінничанам.

Станом на сьогоднішній ранок вже 2646 вінничан залишили свої голоси, а найпопулярнішим дизайном поки що є варіант Дарини Дробахи.

Нагадуємо, що до участі у загальному голосуванні потрапили п’ять робіт вінничан, з якими детальніше можна ознайомитися ТУТ.

Під час голосування необхідно поставити бал кожному варіанту від 5 до 1 (де 5 – найвищий бал, 1 – найнижчий бал).

Після завершення голосування буде вирахований середній бал для кожної конкурсної пропозиції – на основі цих даних “Вінницякартсервіс” обере переможця, котрий отримає грошову винагороду в розмірі 5000 гривень. До речі, офіційно повідомити, який дизайн став переможцем обіцяють вже за тиждень.

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору