Соборну знову перекрили через підозрілу сумку на зупинці. ФОТО

Сьогодні, 30 грудня, близько першої години дня у Вінниці перекрили вулицю Соборну та евакуювали Торговельно-економічний інститут. Причиною цьому стала спортивна сумка, яку знайшли біля жовтої сільнички на трамвайній зупинці.

На місце одразу викликали поліцію та службу з надзвичайних ситуацій, які огородили територію від школи  №2 до вулиці Театральної. На місце також прибула вибухотехнічна лабораторія та швидка.

Навколо одразу зібрались люди, які обурювались тим, що перегородили дорогу, а студенти торговельно-економічного інституту висували власні здогадки, щодо вмісту сумки. Наприклад, говорили про те, що у ній могло бути молоко чи сало.

Поліція радила вінничанам обходити небезпечну ділянку через Центральний парк. Незважаючи на заборону поліції та огородження Соборної, деякі люди намагались “прорватись” та пройти саме центральною вулицею.

Перекриття вулиці Соборної та перевірка сумки тривала близько 30 хвилин і в результаті вона виявилась порожньою. Вулицю Соборну знову відкрили для руху транспорту та пішоходів.

Фото Андрія Завертаного

Позначки: , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією