× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Соборна зупинилася: як розпочалася реконструкція на головній вулиці міста. ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні на головній вулиці Вінниці розпочалася обіцяна реконструкція проїжджої частини та трамвайних рейок.

Не зважаючи на численні попередження у транспорті, на трамвайних і тролейбусних зупинках, а також у ЗМІ, багато вінничан були дезорієнтовані в тому, як же тепер буде рухатися громадський транспорт в умовах, коли рух заблокований в самому серці міста.

Водночас “апокаліпсису” не сталося: хоч на інших вулицях Вінниці в липневий понеділок подекуди й виникали “тянучки”, загалом місто спокійно пережило початок реконструкції Соборної.

Комунальник ж почали роботу з самого ранку і попри зливу: з одного боку ділянки, де триває реконструкція, встановили обмежувальні “фішки”, з іншого – розташував поліцейський екіпаж, який підказував водіям, як краще об’їхати заблоковану ділянку. Ми ж побачили, що вже в перший день реконструкції почали знімати трамвайні рейки та верхній шар дорожнього покриття, сюди ж пригнали і “господарський” трамвай.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що з 5:30 15 липня і до 29 липня у місті повністю зупинять рух трамваїв №1, 4, 6 в обох напрямках, а рух іншого громадського транспорту перекриють по вулиці Соборній в одному напрямку – від Мури до М. Оводова.

На цей період також частково змінять схеми руху маршрутів громадського транспорту, зокрема, на два тижні призупиняють рух трамваїв до залізничного вокзалу.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про перекриття Соборної на три тижні.

Так,  на період реконструкції трамвайної колії запровадять тимчасовий автобусний маршрут №15 “Залізничний вокзал – Лікарня ім. Пирогова”. Він курсуватиме в обох напрямках по вулицях: Батозька, Стрілецька, Винниченка, Академіка Янгеля, Київська, Чорновола, Театральна, Соборна, Пирогова.

Тролейбуси маршрутів №4 “Вишенька – Лугова”, №5 “Залізничний вокзал – Вишенька”, №10“Вишенька – Чехова”, №11 “Залізничний вокзал – Князів Коріатовичів”, №12 “Аграрний університет – Чехова”, № 14 “Залізничний вокзал – Аграрний університет”; автобуси маршрутів №19 “Вишенька – Немирівське шосе”, №24 “Бучми (ліс) – Вишенька”, №25“Вишенька – Залізничний вокзал” і маршрутні таксі №25Н “Вишенька – Залізничний вокзал (нічний)”, №32А “Сабарів – Залізничний вокзал” будуть рухатися в напрямку проспекту Коцюбинського за затвердженими маршрутами (по вулиці Соборній); а в напрямку площі Гагаріна – по вулиці Київській,  Чорновола і Театральній.

Автобуси маршруту №22 “Мікрорайон “Академічний” – Залізничний вокзал” та маршрутні таксі №22А “Лікарня ім. Ющенка – Муніципальний ринок» будуть рухатись в напрямку проспекту Коцюбинського за затвердженими маршрутами (по вулиці Соборній), а в зворотному напрямку – по вулиці Соборній, вул. Мури, вул. Князів Коріатовичів.

Маршрутні таксі № 29А “Пирогово – Вул. Чехова (ТЦ “Грош”)” будуть рухатись в обох напрямках по вул. Соборній, вул. Театральній, вул. Чорновола, вул. Київській, вул. Академіка Янгеля, вул. Винниченка, вул. Острозького, вул. Замостянській, просп. Коцюбинського.

У повідомленні також зазначається, що на час перекриття руху трамваїв № 1, 4, 6 придбані місячні проїзні квитки на трамвай будуть діяти також у тролейбусах та автобусах.

Варто зазначити, що на час перекриття Соборної рух приватного транспорту буде організовано в об’їзд по вулицях Театральній, Миколи Оводова, Магістратській, Мури, Князів Коріатовичів.

Фото Ольги Мірошниченко

Читайте також: На два тижні призупиняють рух трамваїв до залізничного вокзалу

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору