× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Сміттєзвалище біля скель Каспіча планують ліквідувати до кінця червня

У відповідь на петицію про благоустрій скель Каспіча у міській раді зазначили, що дане питання включено в графік виконання робіт.

У квітні в Єдиній системі місцевих петицій з’явилось звернення стосовно відновлення благоустрою скель Каспіча на Старому місті. За словами автора петиції тамтешня територія захаращена будівельними відходами. Вчора, 4 червня, виконавчі органи міської влади після розгляду петиції дали на неї відповідь.  

Повідомляю, що пошкодження ґрунтового дорожнього покриття на зазначеному відрізку, складування будівельних відходів, бетону, каміння та цегли виникло в наслідок проведення земельних робіт по прокладанню каналізаційної мережі ВКП «Спецстрой» ТОВ, на замовлення КП «Вінницяоблводоканал».

За результатами вимог наданого припису працівників муніципальної поліції, директор ВКП «Спецстрой» ТОВ, вжив заходів по розплануванню ґрунтового дорожнього покриття на зазначеному відрізку та вивезення складованих будівельних відходів, – зазначають у виконавчому комітеті міської ради.

Питання приведення території довкола скель у відповідний санітарний стан внесено до графіку виконання робіт. Сміттєзвалище, яке утворилось біля скель планують ліквідувати протягом червня.

Автор петиції також пропонував обгородити територію довкола скель прозорим парканом. Проте, у відповіді повідомляють, що коштів у міському бюджеті на це не передбачено.

Фото: https://v1snyk.livejournal.com

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору