Слоненя біля Вежі досі чекає на своє ім’я: конкурс продовжено до кінця липня

Два місяці тому  у Вінниці оголосили конкурс на краще імя трав’яної скульптуру слоненя, що оселилося на Європейські площі неподалік Вежі. Поки ім’я «Вінні» – лідер пропозицій, яким і буде названо слоника, якщо вінничани не придумають щось оригінальніше

Ще у травні «Подільський інформаційно-туристичний центр» оголосив конкурс, який мав завершитися 22 червня. Однак пропозиції, що надійшли від людей, не зовсім подобаються працівникам: від асоцативного з Вінні Пухом«Вінні» до екзотичного і зовсім не пов’язаного  з містом «Мауглі».

Тож вінничан просять надавати пропозиції ще до кінця липня: аби проголосувати за існуючий варіант чи запропонувати свій, потрібно прийти безпосередньо в «Подільський інформаційно-туристичний центр», що розташований на Європейській площі біля Вежі Артинова.

  • Було не багато ідей, каже директор турцентру Володимир Ходацький. – Переважно приходили мами з дітками, які гуляють на площі, гості нашого міста. Близько 70% громадян висловилися на користь варіанту “Вінні”.

Слоненя з Європейської площі шукає ім’я: оголосили конкурс

За цей час слоненя «підросло», навколо висадили більше квітів. До речі, квіти  також будуть плестися по слонику.  Наразі він витримує усі намагання вилізти на нього та сфотографуватися. Однак, за словами працівників турцентру, найбільше страждають  від таких посягань його хобот та хвіст.

Також на Європейській площі невдовзі облаштують місце для розпису пар, які одружуватимуться в рамках проекту «Шлюб за добу». Ідею ще мають затвердити в міськраді, тож проект втілюватимуть уже в наступному році.

  • Ліворуч на площі площі визначили майданчик, – розповів керівник Володимир Ходацький. – Там будуть стежини у вигляді серця, 3-D картина із природою, до якої будуть рости рослини під кутом від менших до найбільших, а також скульптура закоханої пари.

До речі, скульптура чоловіка та жінки, що цілуються, будуть зроблені за схемою слоненя, де в каркасі розростатимуться туї.

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору