× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Скоро вибори: депутати обласної ради додали собі грошей в депутатські фонди

Під час сьогоднішньої сесії депутати проголосували за питання щодо розподілу понад 90 мільйонів від перевиконаного бюджету. Зокрема, передбачили збільшення депутатського фонду на 2 мільйона.

У Вінниці сьогодні, 19 липня, відбулась позачергова сесія обласної ради на якій розглянули питання Про внесення змін до рішення 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 509 «Про обласний бюджет на 2018 рік» (зі змінами).

Загальна сума розподілу складає понад 93 млн грн, з яких понадпланові надходження  – понад 76 млн грн. Ці кошти напрявлять на дофінасування обласних програм, на соціальну та медичну сфери, а п’ять мільйонів виділили на завершення відновлювальних робіт та інших заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації поблизу Калинівки.

Зокрема, збільшуються видатки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на суму 4 млн 706 тис. грн, видатки Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації збільшили на загальну суму 20 млн 880 тис. 600 грн, також збільшуються видатки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації на  4 млн 420 тис. грн, не забули також про управління культури і мистецтв та управління фізичної культури та спорту тощо.

Окрім цього, ще два мільйона виділяють на збільшення депутатського фонду. За словами Валерія Коровія, є близько 6 звернень від депутатів різних фракцій щодо того, що у депутатів вже практично вичерпався ліміт коштів, а тому для продовження роботи і вирішення цього проблемного питання необхідне додаткове фінансування.

Питання щодо перерозподілу перевиконаного бюджету голосували двічі, поки одна із фракцій не попросила перерву для консультації, щоб зрозуміти, що робити з цим питанням. Зрештою, після обговорення, депутати прийняли рішення та зустріли це оплесками.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору