Скло та фарба: вінничанам покажуть унікальні картини «не маслом»

Побачити картини, створені однією із найбільш давніх технік, вінничани зможуть вже 4 травня. У цей день відбудеться відкриття персональної ​​виставки вінницької художниці та дизайнерки Лілії Задоянчук, котра малює на склі.

Унікальність техніки у тому, що фарба або емаль наноситься зі зворотного від глядача боку і художниця, починаючи роботу, має чітко уявляти не тільки завершену картину, але її дзеркальне відображення: той ефект лінзи, завдяки якому скло світиться та мерехтить.

Інколи для створення того чи іншого малюнку, або ж підкреслення якихось деталей використовується позолота та інкрустація кристалами Swarovski. Скло, яке складає основу картини, має кілька шарів для створення об’ємного малюнку.

Виставка «Коли приходить натхнення…» триватиме до 21 травня у приміщенні Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт-Шик» (4-ий поверх). Відкриття виставки – 4 травня о 18:00. Вхід – вільний.

Зауважимо, що Лілія Задоянчук є учасницею численних виставок, а її роботи перебувають у приватних колекціях України, Ізраїлю, США, Швеції, Польщі, Німеччини, Шотландії, Бразилії.

Фото зі сторінки Лілії Задоянчук у соціальній мережі

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору