Скайп-презентація: у Вінниці письменниця з Америки презентує дитячу книгу в режимі онлайн

Десятирічна Данка обожнює плавати, вода – її стихія. Дівчинка має супермету на літо – перепливти річку в її містечку. Проте боїться, що Бодя, який закохався в неї по вуха і скрізь за нею ходить, завадить їй здійснити задумане. Щоб спекатися хлопчиська, вона просить місцевого графітчика Скретча вдати її бойфренда. Та чи найкращий це план?

18 листопада о 15.30 у книгарні «Є» відбудеться незвичайна «Дитяча субота» у форматі скайп-зустрічі із відомою українською письменницею Оксаною Лущевською, яка розповість про нову книгу «З води у воду». Презентація розрахована на дітей старше 10 років.

Незважаючи на те, що Оксана Лущевська вже тривалий час живе у США, відстань не заважає їй активно спілкуватися з українськими читачами. Наприклад, про свою нову книгу «З води у воду» письменниця розповість вінничанам по скайпу, а саме про те, що таке страх і відвага та які вони – любов та дружба – у 10 років. Діти дізнаються про досягання великих цілей і шляхи до них; про те, чому місто Тальне на Черкащині – цікаве для мандрівок; чим містечко схоже на Львів. Окрім цього, гості презентації матимуть можливітсь просто познайомитися із авторкою, яка вже 14 років живе у США.

  • Ця книжка про виклик і велику мету десятирічної дівчинки Дани. А ще про те, як не здаватися: «Never Give Up» – надпис на улюбленій футболці Дани. Ця книжка про Бодю, який заважає Дані дійти до мети, утім Бодя теж має ціль – бути Данці найближчим другом. Це книжка про графітчика Скретча, який залишає найвидніший (і найсильніший) меседж у місті: «Ні – війні». Усі події розгортаються на соціальному тлі, демонструючи реалії маленького міста. Дана і Бодя мріють, щоб їхнє місто стало привабливим для туристів (замок, густий лісопарк, графські криниці, річки Гірський Тікич і Тальянка, зелені пагорби – усе це чекає на гостей), – розповідає Оксана .

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору