× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Швидші та потужніші: вінницька поліція охорони придбала нові автомобілі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Чотири автомобілі Volkswagen Polo та одна Skoda Rapid – самі ці авто відтепер у користуванні працівників поліції охорони Вінниці. Новенькі машини отримали правоохоронці сьогодні, 22 березня. 

На площі Василя Стуса службових авто працівникам поліції охорони передавали та вітали з оновленням автопарку начальник ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос, начальник Управління поліції охорони у Вінницькій області, полковник поліції Сергій Голодюк та начальник Департаменту поліції охорони Олександр Гаврилюк. 

  

Поліція охорони оберігає спокій вінничан спільно з Патрульною поліцією, займається охороною об’єктів усіх форм власності, приїжджають на виклики спрацювання систем охоронної та пожежної сигналізації, забезпечують правопорядок у публічних місцях.

   

Загалом у автопарку структури – 62 автомобілів, усі вони, до сьогоднішнього дня, були марки Renault Logan, окрім трьох Renault Duster, що були придбані минулоріч. Тепер старі авто будуть закріплені за екіпажами, які чергують  області, а нові – використовуватимуться виключно у місті Вінниця.

– Останній раз наш автопарк оновлювався два роки тому, тоді нам передавали також п’ять машин. “Фольксвагени” ми отримали вперше, ці машини швидші та потужніші, у них кращий мотор, вони обладнані відеореєстраторами, навігаторами, усім необхідним. Авто швидкі та маневрені, – говорить Артем Торчук, лейтенант поліції охорони, командир взводу роти реагування. – Ці авто будуть виїжджати на сигнали тривоги, так само по спецлінії “102”, працювати по охороні громадського порядку у Вінниці.

Водії кажуть, що й справді такі авто – набагато комфортніші за ті, які були в автопарку поліції охорони. Втім, техніку постійно оновлюють та надалі планують збільшення кількості авто та, відповідно, екіпажів. Зокрема, як зазначив Сергій Голодюк, за три роки залучено під охорону понад три тисячі помешкань вінничан і ця кількість постійно зростає.

– Але ми не акцентуємо увагу на кількість, а на якість, – каже Сергій Голодюк. – Мені приємно, що вінничани довіряють нашій службі. Нещодавно ми ввели додаткову групу, яка чергує в Академічному, також збільшимо кількість оперативних груп в Замостянському районі та на Тяжилові. Нині одночасно по місту чергують шість “нарядів”, але ми цю кількість збільшимо.

За словами правоохоронців, нові авто здатні розвивати швидкість до 240 кілометрів на годину, тож якщо раніше екіпаж середній час прибуття екіпажу на місце становив щонайменше три хвилини, то нині цей результат може покращитись.

На “Фольксвагени” та “Шкоду” (370 тисяч гривень кожна, тож загальна вартість – 1 мільйон 850 тисяч гривень) було виділено з власних ресурсів Управління поліції охорони у Вінницькій області.

Керівники поліції оглянули всі автівки та передали екіпажам ключі від них. Одразу після цього поліцейські вирушили на чергування містом.

Фото Миколи Геркалюка

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору