Штрафи не лякають: вінничани за 5 днів насмітили щонайменше на 42 тисячі гривень

Новий 2018 рік ледве встиг початись, а вінничани вже «відзначились». Йдеться про засмічення міста непотребом.

За словами заступника очільника КП ВМР «Муніципальна поліція» Віталія Мовчана, за перший тиждень року було здійснено 214 перевірок по усій Вінниці.

Як результат – зафіксовано 124 випадки недоліків прибирання: 118 підприємців, 4 комунальні підприємства та двоє громадян отримали від муніципальників відповідні приписи щодо усунення проблеми, тобто прибирання. Більша частина приписів наразі виконана.

Якщо ж припис не виконано вчасно, то спеціальна комісія визначає розмір штрафу. Вони, до речі, лишаються тими, що й завжди: від 850 до 1 700 гривень для суб’єктів підприємницької діяльності, котрі не прибирають ввірену їм територію. Мешканцям міста, котрі смітять, загрожують штрафи від 340 гривень до 1 360 гривень.

Читайте також: Квадрокоптер замість сміттєвоза: вінничанка вразила європейських експертів власним ноу-хау

Гроші з горщиків та сміттєвих баків: як громада Іллінців заробляє на квітах та смітті. ФОТО

Натомість, як йдеться звіті Муніципальної поліції за минулий рік, у 2017 році працівниками підприємства було загалом розглянуто 2 607 звернень громадян та доручень керівництва міста щодо порушень вимог Правил благоустрою території міста Вінниці, в тому числі – щодо «міні-сміттєзвалищ».

Так, за 2017 рік муниціпальниками було перевірено 2 323 прибудинкових територій і, як результат, надано 863 приписи та складено 14 протоколів щодо прибирання зазначених територій.

До речі, минулого року муніципальники також влаштували акцію «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля», результатами котрої стали зібрані 10 946 пакетів на 120 літрів.

Читайте також: Автошини, скло і меблі: 200 мішків сміття з набережної Бугу зібрали вінницькі студенти

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору