Сходити до вітру без грошей: вінничанин просить зробити безкоштовними туалети в Центральному парку

Вінничанин закликає забезпечити Центральний парк безкоштовними туалетами заради людей поважного віку.

Як зазначає у своїй петиції Анатолій Штурма, зараз у вінницькому Центральному парку немає доступу до безкоштовних туалетів. Один з них закрито на реконструкцію, а інший просто знесли.

Також він звертає увагу на те, що в парку часто відпочивають люди поважного віку і багато з них отримують мінімальні пенсійні виплати, тому платні туалети можуть бути для них проблемою.

“Окрім того, серед людей поважного віку є безліч хворих на захворювання сечостатевої системи, котрі вимушені користуватися туалетом чи не кожні 10 хвилин, але не в змозі цього зробити через низький дохід. І тому доводиться або не користуватися парком взагалі, або відходити від загальноприйнятих норм поведінки, перетворюючи на туалет дерева та непризначені для цього місця”, – йдеться в петиції.

Станом на 10:30 ранку петицію підписали 60 людей. До кінця збору підписів залишилось 12 днів.

На публікацію про петицію оперативно відреагували в Центральному міському парку Вінниці: вже протягом години вони розповсюдили інформацію, що претензії, зазначені в петиції, не відповідають дійсності: насправді, туалети в Центральному парку – безкоштовні. Зокрема, такі вбиральні розташовані біля Планетарію та Літнього театру:

 

Фото: ВМР

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору