Школу у Вінницьких Хуторах обладнають камерами відеонагляду

Вінницько-Хутірська школа та дитячий садок найближчим часом отримають систему відеонагляду. Інформація про це міститься на сайті публічних закупівель Prozzoro.

У розділі інформації про предмет закупівлі зазначено, що Вінницьке районне управляння освіти придбає «камери відеоспостереження у комплекті для Вінницько-Хутірського НВК: Вінницько-Хутірська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Вінницького району».

Згідно із сайтом публічних закупівель Prozzoro, ціна укладеного договору між Вінницьким районним управлінням освіти та ТОВ «Поділля Фінанс», який є постачальником камер відеонагляду,  становить 70 950 гривень.

Відповідно до укладеного договору, 27 грудня постачальник повинен був надати комплект камер відеоспостереження до навчального закладу.

Сьогодні приміщення Вінницько-Хутірської школи має два спортивних зали, їдальню на 90 учнів, 18 робочих кабінетів із сучасною методичною і технічною базою, два комп’ютерних класи, актову залу, розраховану на 80 учнів, великий стадіон, міні стадіон та тренажерну площадку, окреме приміщення для трудового навчання із чотирма навчально-виробничими кабінетами.

Нагадаємо, що раніше цього року камери відеонагляду встановили у школі №27 на Тяжилові. Ця школа стала першою у Вінниці, яка отримала таку систему спостереження.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією