× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Школу на Поділлі обіцяють здати до 2020-го року. ФОТО

Будівництво загальноосвітньої школи на 1200 учнів в мікрорайоні Поділля обіцяють завершити до 2020-го року – разом із закінченням спорудження чергового кварталу району. Про це сьогодні, 6 квітня повідомив представник забудовника під час візиту на будівництво мера Вінниці Сергія Моргунова.

“Станом на зараз спорудження приміщень, де будуть учнівські класи виконано на 80%, вцілому загальнобудівельних робіт по об’єкту виконано на 60%. Слід відзначити, що школа споруджується за європейськими нормативами, це буде одна з найбільш комфортних та енергоефективних шкіл”, – сказав підрядник.

   

Окрім споруд навчальних корпусів, на території школи планують збудувати стадіон, власну котельню, їдальню на 250 чоловік і три спортивні зали: великого, середнього та меншого розмірів. У школі працюватиме півсотні вчителів, сама споруда буде обладнана зовнішнім ліфтом для маломобільних осіб.

 

Загальна площа споруди – 11 704 кв.м., загальна кількість школярів, які зможуть сюди ходити – 1200 чоловік. Загалом же нині в мікрорайоні Поділля проживають 1547 учнів.

     

“Говорити про конкретні терміни здачі об’єкту передчасно, слід розуміти, що ми будуємо цю школу за спільний кошт бюджету та інвестора, який вже виконав свої зобов’язання в сумі 14,5 млн. гривень. Будемо звертатися за допомогою до Фонду регіонального розвитку, сподіваємося на профіцит міського бюджету в наступному році аби школа якнайшвидше прийняла перших учнів. Наразі у нас одночасно у виконанні декілька масштабних будівельних об’єктів по місту, зокрема соціальної інфраструктури, все зробити одночасно не можливо”, – пояснив міський голова.

Фото Андрія Завертаного

           

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору