Шість заявок з Вінниці надійшло на Євробачення-2017: хто і з чим поїде на конкурс. ВІДЕО

Серед майже 140 учасників, які подали заявки на цьогорічний музичний конкурс Євробачення, шестеро вінничан: чотири гурти і дві виконавиці. Чому вони вирішили подати заявку, який у них досвід участі у подібних конкурсах та що вони очікують від Євробачення?

Оксана Славна, Ксенія Царенко, THE HYPNOTUNEZ, Martovi Orchestra, НЕ лізь, БО вб’є та Женя і Катя – всі вони молоді, відомі у Вінниці та поза її межами виконавці і цього року кожен з них вирішив спробувати стати саме тим, хто представлятиме Україну на Євробаченні.

Це лише перший етап відбору, до півфіналу пройдуть від 20 до 40 учасників та один переможець онлайн-голосування на сайті.

Ми вирішили дізнатись у музикантів більше деталей про участь в конкурсі, вибір пісні, місцевих конкурентів, а також думку про саме Євробачення.

Женя і Катя

 • Ми вирішили взяти участь тому, що віримо в молоду незалежну українську музику, частиною якої є самі. Саме таку музику має почути світ від України. Як конкурсну пісню обрали «Втомлене місто». Вважаємо її однією із наших кращих пісень, з відеокліпом та ротацією на багатьох радіостанціях.

 • Раніше ніколи не брали участь у подібних конкурсах, тому це своєрідний дебют. Для нас Євробачення – це привід послухати гарну музику і відкрити для себе нові імена. Наша музика підходить під формат Євробачення, ми вже не раз чули виконавців з різних країн, які грають музику схожу за настроєм до нашої.
  А всіх вінницьких виконавців вважаємо достойними.

НЕ лізь, БО вб’є

 • Ми взагалі беремо участь у всьому, де це тільки можливо, тому що віримо у долю випадковості. Ніколи не знаєш де саме на тебе чекає успіх. Раптом це наш шанс бути поміченими? Пісню обрали швидко – це наша візитівка. Вона максимально відображає енергетику, яку ми несемо і ми завжди подаємо її на участь в фестивалях. Також ми додали саме live запис, щоб показати як це відбувається наживо. Щоб глядач максимально занурився в цей емоційний порив.

  Євробачення – це можливості, шанс показати себе, показати свій талан, донести свою музику до слухача в Україні та за її межами. Як кажуть: «Прагни максимуму і отримаєш золоту середину». Вважаю, що по формату ми вписуємось. Всі зараз шукають чогось нового, відбувається ламання стереотипності, пошук нових вражень і нових емоцій. Час експериментів і відкриттів. На Євробаченні всякого вистачало за час його існування, зараз важко здивувати публіку чимось надзвичайним.

  Вважаю, що в музиці немає сильних чи слабких. Бажаємо перемоги усім. Адже, якщо відберуть хоча б когось одного з нас, то для Вінниці це вже буде однозначно перемогою.

Martovi Orchestra

 • Подали заявку, бо ми завжди раді відкривати нові горизонти та кидати собі цікаві виклики. Пісню обрали досить швидко. В ній є не тільки приємно сумні мотиви (як би це не звучало), а ще й бажання втілити у життя всі свої мрії. Доволі дивне поєднання, але чомусь воно близьке багатьом людям.

  Раніше серед конкурсів ми були на Global Battle of the Bands та Emergenza. Минулий рік показав, що все можливо. Слухачі готові до того, щоб не просто танцювати під музику, а нарешті слухати та відчувати, а саме цього ми і прагнемо.
  Серед вінницьких учасників важко обрати когось одного, бо всі кандидати з рідного міста різні, в кожного своя «фішка», і це робить їх однаково сильними.

THE HYPNOTUNEZ

 • Перш за все, ми хочемо донести нашу музику та стиль до масової аудиторії, щоб нас почуло якомога більше людей по всій країні і в тому числі по всьому світу, а участь в проекті Євробачення найкраще може в цьому допомогти. Пісня, яку ми обрали – це одна з наших нових композицій і, на наш погляд, дуже сильних. Пісня On My Grave характерно визначає наш стиль як jazzpunk & swingcore, тому саме цю пісню ми хочемо донести до глядачів.

  Якщо не брати до уваги участь в проекті Х фактор, то такого досвіду у нас ще не було. Проект Євробачення, в першу чергу, є міжнародним конкурсом, де беруть участь абсолютно різні виконавці в різних жанрах і можна сказати що чим вони більше поза форматом, тим цікавіші для публіки і для нас. Я думаю, що ми досить органічно вписуємось в формат проекту.
  Велика частина учасників з Вінниці наші друзі і хороші знайомі, тому ми підтримуємо “наших” і якщо хтось із них переможе, то буде перемога буде для нас усіх.

Не Х-Фактором єдиним: THE HYPNOTUNEZ у рідній Вінниці поділився планами

Ксенія Царенко

 • Я завжди мріяла представити Україну на міжнародному рівні. Пісню для конкурсу написала сама, якщо ви її послухаєте, то зрозумієте глибокий зміст і порушені теми, здавалося б простих, але вічних питань. Подібних конкурсів точно не існує. Взагалі у конкурсах брала участь, але тут, із авторською піснею – вперше.

  Євробачення – це перш за все конкурс пісні. Але професійне виконання та зовнішність грають роль. Усі ці складові мають бути у виконавця і ці складові я маю.
  Чесно кажучи, не слідкувала за тим, хто ще з вінничан подавав заявки, але всім бажаю удачі.

Оксана Славна

 • Я вважаю, що будь-кому з артистів було б за честь представити свою країну на такому престижному конкурсі, як Євробачення. Я вибирала з двох пісень і зупинилася саме на цій якраз тому, що вона є неформатною для Євробачення.

  У національному відборі беру участь вже втретє. Це хороша можливість заявити про себе не лише через Інтернет. Вважаю, що всі учасники вінничани, які подали заявки є цікавими. Взагалі це рекордна кількість музикантів нашого міста, які одночасно брали участь у відборі. І я якраз би назвала це “неформат по-вінницьки”, бо всі пісні не в стилі Євробачення.

Всі учасники різні, тому кожен вінничанин зможе знайти того, хто більше «до смаку» і віддати свій голос до 15 січня тут. Наразі найбільше голосів в онлайн-голосування набрав гурт THE HYPNOTUNEZ, який нещодавно зібрав аншлаг під час концерту у рідному місті.

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією