“Щось таке як любов”: Зоя Казанжи презентує у Вінниці свою другу книгу

У журналістки, письменниці та колишньої держчиновниці, одеситки Зої Казанжи виходить вже друга книжка – збірка оповідань “Щось таке як любов”. Після Форуму видавців, що проходить зараз у Львові, письменниця презентує книжку у Вінниці – 19 вересня в “Артинові”.

Зоя Казанжи – майстер короткого оповідання, дуже часто – драматичного: в декількох рядках письменниця вміє сконцентрувати всю долю людини. Такі шорт-сторіз вона зазвичай публікує на своїй сторінці у Фейсбук. Зрештою історій назбиралося так багато, що три роки тому Зоя видала книжку “Если бы я была”/”Якби я була” (збірка вийшла у “Видавництві Старого лева”). А цього року вона продовжила добру традицію: у тому ж видавництві вийшла друга її книга – “Щось таке як любов”.

  • Жінки з нової книжки Зої Казанжи мешкають поряд з нами. Вони закохуються й розчаровуються, наражаються на сучасні проблеми й утікають від минулих, цілуються при місячному сяйві й плачуть у подушку, заварюють каву або чай і в’яжуть шкарпетки, слухаються своїх мамів і повстають проти їхнього деспотизму.
  • При жінках — чоловіки. Теж різні: рішучі й боязкі, хитрі й простодушні, занедбані обставинами й успішні, егоїсти й щиросердні. У сюжетах оповідань персонажі весь час у русі — якщо не автом, то потягом чи літаком, на крайній випадок є й тролейбус або трамвай. Найчастіш уживане в оповідях слово «життя». І це зрозуміло, адже у житті, кажуть мудрі люди, як на довгій ниві: не пройдеш, ноги не вколовши. Тому авторка й обирає життєві сюжети, у яких кожен персонаж зазнає неухильних ран, проте й знаходить від них спосіб заживлення. Любов’ю, – йдеться в анотації книги.

Презентувати книгу “Щось таке як любов” у Вінниці Зоя Казанжи буде 19 вересня о 18:00 в Креативному просторі “Артинов” (вул.Архітектора Артинова, 12А). Про це повідомляють в анонсі події на Фейсбуку.

Фото – Видавництво Старого Лева

Автор: Тетяна Панкратьєва

Поділитись публікацією
Вгору