× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Щоб як у столиці: вінничанин пропонує привести до ладу вивіски на будинках. ПЕТИЦІЯ

Вінничанин пропонує міській владі привести до ладу рекламні вивіски, які розміщують на будинках. 

Свою петицію Роман Яков зареєстрував сьогодні, 31 травня. Він пропонує взяти приклад з Києва та заборонити використовувати у Вінниці вивіски, які перекривають архітектуру будинків. На думку автора ініціативи, це дасть змогу насолоджуватись містом, а не рекламами.

Для прикладу, у Києві затвердили Порядок розміщення вивісок у Києві. Серед іншого зазначено, що вивіски повинні встановлюватися паралельно фасаду будинку без втручання у несучі конструкції у місцях, які б не створювали перешкоди для експлуатації споруд, на яких вони розташовуються, вільного пересування пішоходів та транспортних засобів. Вивіски також рекомендується здійснювати з врахуванням архітектурного вирішення, стилістичних особливостей, декоративних елементів та колористики фасаду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реклама по-вінницьки: хто в ній винен і що з нею робити?

А ось розміщення вивісок не допускається:

  • на фасаді вище першого поверху будинку, будівлі або споруди.
  • із закриттям огорож балконів, архітектурного та скульптурного декору фасадів, цінної пластики та ліпнини. Не допускається розміщувати вивіски на балконах, закривати решітки, перила, балюстради, підтримуючі консолі.
  • із закриттям табличок з назвами вулиць, номерами будинків, охоронних знаків будівель – пам’яток архітектури, табличок з позначенням місця знаходження елементів мереж інженерних комунікацій (пожежних гідрантів та ін.), інших табличок з соціально необхідною інформацією.
  • у вигляді світлових табло та моніторів, рухомих стрічок (рядку, що біжить), вивісок з динамічною (пульсуючою) підсвіткою в межах Зони обмеженого використання вивісок у місті Києві.
  • на будинках, будівлях, спорудах, не введених в експлуатацію, об’єктах незавершеного будівництва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аморальна та протизаконна: результати моніторингу реклами на Вінниччині

Детальніше із столичним порядком можна ознайомитися ТУТ.

Щодо петиції, то станом на 11:40 її підтримав лише один вінничанин. Для розгляду міською владою необхідно зібрати щонайменше 350 підписів. До кінця збору підписів зилишилось ще 13 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реклама на Соборній: вінницьким підприємцям влаштують освітній семінар

Зауважимо, що це вже не перша петиція, якою вінничани намагаються привести до ладу ситуацію із рекламою у місті та звернути увагу міської влади на таку проблему. Зокрема, нещодавно вмешканці міста пропонували заборонити у місті біл-борди. Щоправда, у відповіді на цю ініціативу громадян міська влада відповіла, що така реклама у місті відповідає усім нормам.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору