× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Що таке фемінізм та чому його не варто боятися: вінничан запрошують на тематичну дискусію

Наступної п’ятниці, 15 лютого, вінничан запрошують поспілкуватися на тему фемінізму та дізнатись більше про його історію, мету та пов’язані з ним міфи. 

Організатор події, “СД Платформа Вінниця”, обіцяє, що учасники зможуть “швидко та безболісно позбутися всіх стереотипів і трохи прокачатися в цій темі”.

“Феміністичний рух – такий малознаний та “страшний” для більшості суспільства — домігся для жінок речей, які ми сьогодні сприймаємо як належне: право на вищу освіту, приватне майно, працевлаштування, виборче право тощо. Тема гендерної рівності буде цікава не лише жінкам, а й чоловікам” – йдеться в описі події.

Відтак, головними темами  заходу буде розвінчання міфів про фемінізм, історія цього руху, його види, а також – можливість участі у міжнародній програмі, яку надає Всеукраїнська громадська організація “СД Платформа”. Зокрема йдеться про тижневий інтенсивний тренінг на тему фемінізму від досвідчених спікерів та спікерок. Окрім того, для учасників зустрічі передбачені цікаві практичні завдання.

Головною спікеркою заходу буде вінницька журналістка, активістка учасниця програми International Winterschool: Marxist-Feminism від Jugendbildungsstätte Kurt Löwenstein Катерина Мацієнко.

Тренінг відбудеться 15 лютого у Молодіжному центрі “Квадрат” (вулиця Театральна, 15). Початок – о 18:00. Щоб долучитись, потрібно до 21:00 13 лютого зареєструватися за цим посиланнямВхід вільний.

Читайте також: Фемінізм та ґендерна рівність у Вінниці: історії Анни Савчинської та Антона Ходакова

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору