× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Що таке фейк і як з ним боротись: у Вінниці медійників кличуть на дискусію про правду і соцмережі

Тематика фейкових новин в інформаційному просторі сьогодні актуальна, як ніколи. Розібратись з тим який стан справ з фейками у Вінниці та яке майбутнє чекає на місцеві ЗМІ можна буде на медіа-диспуті “Фейкові новини. Чи зможуть вінницькі ЗМІ конкурувати з соцмережами і залишатись компетентними в протидії фейкам?”.

Як зазначається в прес-анонсі, надісланому Vежі, 10 років тому суспільство отримувало інформацію з авторитетних ЗМІ. В наш, час з розвитком соціальних мереж та зростанням ролі інтернет-видань, інформаційний простір все більше поляризується. Політики все частіше називають ЗМІ поширювачами фейків, а Facebook, Google і навіть католицькі священники оголосили фейки гріховними та впроваджують власні методи боротьби з ними.

Захід відбуватиметься завтра, 7 грудня, в готелі “Франція” з 12-ої по 14-ту годину. До участі в обговореннях запрошують керівників та журналістів вінницьких медіа, студентів та викладачів журналістських спеціальностей, керівників прес-служб та громадських діячів.медіа-диспут

Ініціаторами заходу є “Громадське радіо” та “Інститут податкових реформ”. В рамках диспуту вони планують презентувати Національну премію для медійників економічного профілю “Media Etc.2.0.”.

“Media Etc.” вперше з’явилась в 2016 році й одразу здобула визнання медійної спільноти. Номінації премії:

  1. Національна журналістська премія за кращу публікацію.
  2. Національна журналістська премія за кращий відеорепортаж.
  3. Національна журналістська премія за кращий радіорепортаж.
  4. Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращу публікацію.
  5. Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий відеорепортаж.
  6. Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращий радіорепортаж.

Окрім вказаних номінацій, експертна рада та журі обиратимуть окремих конкурсантів, які отримують відзнаки та можливість стажування.

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору