Що сниться мавпочці та як роблять цукерки: Татуся Бо презентує у Вінниці збірки казок

Відома українська блогерка та письменниця Татуся Бо везе до Вінниці свої дві нові дитячі книжки “на ніч”. У нових збірках авторки можна буде довідатися про те, як сплять тварини і що їм сниться, а також про те, де народжуються сни.

Вже 22 квітня у книгарні “Є” авторка чекатиме на вінничан, щоб розповісти про свої нові творчі роботи і презентувати “Засиналочки” та “Тортик для котика”. На презентації також чекатимуть на найменших слухачів від 4 до 10 років, адже саме на цей вік орієнтовані книжки.

Татуся Бо (Тетяна Комлик) – українська блогерка, письменниця та журналістка, учасниця сатиритичного клубу “Рєпка”.

Перша книга “Засиналочки” – це збірка казок та віршів і вона покликана стати справжнім помічном батькам у надзвичайно делікатній справі – укладанні дитини до ліжечка.

Як зізналася Татуся Бо виданню Zачем, “Засиналочки” письменниця писала разом із своєю донькою.

  • Спочатку, чесно скажу, я писала їх для своєї доньки Надійки. Вона дуже погано засинала під мій голос. І я їй щось там бурмотіла, якісь слова, уривки з казочок, віршики. Потім Надя почала мені допомагати. Вона підказувала, вводила якихось героїв зі свого садочку, вигаданих героїв. Вона говорила: давай сьогодні в нас буде казочка про Страшульку. І ми вигадали з нею казочку про Страшульку, яка живе під ліжком і її мали б усі боятися, але насправді це вона всього боїться, і дівчинка Юля знає це і намагається її заспокоїти. Зараз у Наді такий період, коли з’являються вигадані страхи. Це треба побороти, і ми з нею працюємо за цією вигаданою методикою. Ще героями книжки ставали цікаві діти з нашого оточення. І мабуть половина творів – це ті, що написані разом з Надійкою.

Разом з тим, Татуся Бо розповість про свою другу книгу “Тортик для котика”, у якій можна довідатися про те, як виготовляють цукерки, тістечка та інші солодощі.

Вже наступного тижня вінничани зможуть ближче познайомитися із авторкою та її книжками. Розпочнеться презентація дитячих казок о 12:00. Вхід вільний.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору