× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Що потрібно бійцям на передовій: перелік потреб станом на 9 березня

В Україні війна досі триває, а отже волонтерська робота не припиняється. У Вінниці постійно збирають речі, які щодня потрібні бійцям на передовій.

Щоб допомогти волонтерам у цьому, VежА започаткувала цикл матеріалів, які публікуватимуться щотижня.

Зауважимо, що окрім наведеного нижче переліку потреб, про які волонтерам повідомили воїни, на передовій щодня та постійно потрібні: медикаменти, засоби особистої гігієни, домашні страви, цигарки, теплий одяг, солодощі, кава, чай, цукор, печиво тощо. Також завжди бійці радіють листам та малюнкам. Дякуємо, що підтримуєте захисників!

Станом на сьогодні, 9 березня, існує наступний перелік потреб, про які вінницьким волонтерам повідомили воїни:

Хто збирає: Андрій Сірак та Андрій Нечипорук
Збір – до 10 березня

Ситуація з потребами відносно минулого тижня не змінилась – повідомляють волонтери. Для різних підрозділів ЗСУ так  само необхідні:
– Ліки: противірусні, протизастудні, жарознижувальні та протизапальні.
– Скоби
– Плівка
– Маскувальні сітки
Мішки для укріплення позицій на передовій 
Будівельні матеріали
– Два комплекти автомобільних інструментів

Для групи спецпризначенців:
– 2 рації – (критично важлива потреба) – нині із загальної вартості 28 000 гривень вдалося акумулювати 7 000 гривень

Я звернувся до кандидатів (на всіх рівнях посад в державі, так як в цьому році маємо і Президенстькі та вибори до ВРУ) та до простих Патріотів – українців з проханням фінансової підтримки на рації… Відгукнулись тільки Патріоти! Респект і подяка їм! Але збір продовжуємо, бо рації потрібні хлопцям. Стартуємо на Схід…..війна не скінчилась, тому працюємо!!!” – повідомив Андрій Сірак.

Повний звіт цих волонтерів можна прочитати на їхніх сторінках у Фейсбук. Для того, щоб допомогти захисникам, можна подзвонити волонтерам або написати їм: Андрій Сірак (067-430-79-78), Андрій Нечипорук (067-947-59-27). Картка для пожертв: 5168 7427 0814 0383 Сірак А. С. або 5168 7422 0330 0607 Нечипорук Андрій Олексійович.

Читайте також: “Прості люди”, які просто рятують країну: вінницькі волонтери про благодійність на п’ятому році війни

Тетяна Власюк (Хитра)

Добровольчий Корпус Правий Сектор “ПС Гонта”
– Вермішель та каші швидкого приготування, тушонка.

Рота «Ведмеді» (8 окремий батальйон “Аратта” УДА (Українська Добровольча Армія):
– Турнікети CAT
– П’ять пар кросівок “m-tac тактика койот”. Кожна пара коштує 1 314 гривень
– Дві форми – 6 000 гривень за обидві

Морські піхотинці:
– заміна масел та фільтрів на волонтерській машині Т4 – орієнтовно 3 000 гривень

Як прозвітувала волонтерка, минулого тижня вдалося зібрати 12 000 гривень, з яких трохи більше 6 тисяч спрямували на придбання планшету для розвідки “Правого сектору”, решту – на придбання тактичних кросівок для “Ведмедів”.

Повний звіт волонтерки – на її сторінці у Фейсбук. Контакти Тетяни Власюк (Хитрої): 098 957 94 70, Тетяна Власюк у Фейсбук. Картка для пожертв: 5168 7422 1795 9562 Приват Банк (отримувач – Хитра Тетяна Володимирівна).

___

Андрій Нечипорук – прапорщик спецназу, нині є приватним підприємцем. Андрій Сірак – начальник обласного КП “Автобаза обласної ради”. Андрій Сірак та Андрій Нечипорук, які волонтерять з самого початку війни, не входять до жодної спілки чи організації, а збирають допомогу військовим власними силами. Прочитати про них можна за цим посиланням.

Тетяна Власюк (Хитра) – вінницька волонтерка, яка постійно збирає допомогу для бійців на передовій, а також для дітей на мирних і окупованих територіях. Не належить до волонтерських організацій, збирає допомогу власними силами.

Читайте також: “За раз відвозимо тисячі дерунів”: вінницький волонтер-чиновник, який допомагає допомагати іншим

“Волонтер – не постачальник, а зв’язок між фронтом і тилом”: вінницька волонтерка про те, що зараз найбільше потрібно бійцям

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору