× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Що потрібно бійцям на передовій: перелік потреб станом на 25 березня

В Україні війна досі триває, а отже волонтерська робота не припиняється. У Вінниці постійно збирають речі, які щодня потрібні бійцям на передовій.

Щоб допомогти волонтерам у цьому, VежА започаткувала цикл матеріалів, які публікуватимуться щотижня.

Зауважимо, що окрім наведеного нижче переліку потреб, про які волонтерам повідомили воїни, на передовій щодня та постійно потрібні: медикаменти, засоби особистої гігієни, домашні страви, цигарки, теплий одяг, солодощі, кава, чай, цукор, печиво тощо. Також завжди бійці радіють листам та малюнкам. Дякуємо, що підтримуєте захисників!

Станом на сьогодні, 25 березня, існує наступний перелік потреб, про які вінницьким волонтерам повідомили воїни:

Хто збирає: Андрій Сірак та Андрій Нечипорук

Для різних підрозділів ЗСУ:
– Ліки: противірусні, протизастудні, жарознижувальні та протизапальні.
– Плівка – щонайменше 3 рулони
– Маскувальні сітки
Мішки для укріплення позицій на передовій 
Будівельні матеріали
– Аптечка медична
– Кабель

Для 35-ї ОБрМХ (окрема бригада морської піхоти):
– генератор
– радіатор до УАЗ

Для 36-ї бригади морських піхотинців – набір інструментів

Для Першого добровольчого мобільного шпиталю (евакуація поранених) – ноутбук

Для групи спецпризначенців:
– 2 рації – залишилось зібрати 13 500 гривень

Як звітують волонтери, за минулий тиждень змогли зробити дві великих відправки на Схід – для підрозділу “Азову” та 35-ї бригади морської піхоти: зокрема інструменти, засоби гігієни, пральна машина, ноутбук, смаколики та багато іншого. Протягом минулого тижня на рації для спецприначенців вдалося акумулювати 5 700 гривень (загалом зібрано 13 500 гривень, що є половиною від необхідної суми у 27 тисяч гривень).

    

Повний звіт цих волонтерів можна прочитати на їхніх сторінках у Фейсбук. Для того, щоб допомогти захисникам, можна подзвонити волонтерам або написати їм: Андрій Сірак (067-430-79-78), Андрій Нечипорук (067-947-59-27). Картка для пожертв: 5168 7427 0814 0383 Сірак А. С. або 5168 7422 0330 0607 Нечипорук Андрій Олексійович.

Читайте також: “Прості люди”, які просто рятують країну: вінницькі волонтери про благодійність на п’ятому році війни

Тетяна Власюк (Хитра)

Як повідомила волонтерка, нині закрито всі потреби, про які було оголошено раніше. Тетяна Власюк звітує, що минулого тижня для роти «Ведмеді» (8 окремий батальйон “Аратта” УДА (Українська Добровольча Армія) придбано п’ять пар кросівок”m-tac тактика койот”. Кожна пара коштує 1 314 гривень. Закрити цю потребу допомогла Українська діаспора м. Аліканте “Хто Як не Ми”. Також завдяки коштам Діаспори (2 480 гривень) та 437,50 гривень від благодійників придбали форми “Ведмедів”.

 

Для 1 ОБМП (морпіхи) придбано два колеса на т4 (витратили 2 800 гривень), замінено масла та фільтри на волонтерській машині (2 600 гривень). Для Добровольчого Корпусу Правого Сектору “ПС Гонта” придбано за 6 тисяч планшет.

Придбано форму (з наколіниками) для медика 8 УДА Ведмеді (2592.96 гривень), 6 600 гривень передали Українська Діаспора міста Тарагон “Хортиця” на закупівлю кровоспиних бинтів Combat Gauze (десять вже придбали, ще сім має приїхати наприкінці місяця).

Акумульовано кошти на чотири пари кросівок для “ПС Гонта” (розвідка) – 1 314 гривень кожна (очікується наявність в магазині).

Повний звіт волонтерки – на її сторінці у Фейсбук. Контакти Тетяни Власюк (Хитрої): 098 957 94 70, Тетяна Власюк у Фейсбук. Картка для пожертв: 5168 7422 1795 9562 Приват Банк (отримувач – Хитра Тетяна Володимирівна).

___

Андрій Нечипорук – прапорщик спецназу, нині є приватним підприємцем. Андрій Сірак – начальник обласного КП “Автобаза обласної ради”. Андрій Сірак та Андрій Нечипорук, які волонтерять з самого початку війни, не входять до жодної спілки чи організації, а збирають допомогу військовим власними силами. Прочитати про них можна за цим посиланням.

Тетяна Власюк (Хитра) – вінницька волонтерка, яка постійно збирає допомогу для бійців на передовій, а також для дітей на мирних і окупованих територіях. Не належить до волонтерських організацій, збирає допомогу власними силами.

Читайте також: “За раз відвозимо тисячі дерунів”: вінницький волонтер-чиновник, який допомагає допомагати іншим

“Волонтер – не постачальник, а зв’язок між фронтом і тилом”: вінницька волонтерка про те, що зараз найбільше потрібно бійцям

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору