× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Що потрібно бійцям на передовій: перелік потреб станом на 11 січня

В Україні війна досі триває, а отже волонтерська робота не припиняється. У Вінниці постійно збирають речі, які щодня потрібні бійцям на передовій. 

Щоб допомогти волонтерам у цьому, VежА розпочинає цикл матеріалів, які будуть публікуватися кожного тижня. Станом на сьогодні, 11 січня, існує наступний перелік потреб від трьох вінницьких волонтерів:

Хто збирає: Андрій Сірак та Андрій Нечипорук
Збір – до 30 січня

11 ОМпБ (окремий мотопіхотний батальйон) 59-тої ОМпБр (окрема мотопіхотна бригада) – комплект ресор на УАЗ та генератор.

131 ОРБ (окремий розвідувальний батальйон):
– картридж для принтера
– флешка для «пташки» БПЛА (безпілотний літальний апарат) 2 од.

Авдіївський напрямок (шахта “Бутовка”, опорний пункт “Зеніт”):
– сокири та колуни
– скоби (маємо вже 500 од.)
– мішки 500-1000 од.
– бензопили 1 од. мінімум
– плівка 150 мікрон – 3 рулони
– масло для бензопил – 10 літрів
– утеплювач

Заявка для розвідки одного з батальйонів – 4 аптечки індивідуальні. Волонтери укомплектували їх на 30%, але є потреба у:
– кровоспинному
– бандажі
– оклюзивних пов’язках

На всі ці потреби волонтерам не вистачає близько 7 тисяч гривень, тож допомогти можна як конкретними речами, так і грошима. Для того, щоб допомогти захисникам, можна подзвонити волонтерам або написати їм: Андрій Сірак (067-430-79-78), Андрій Нечипорук (067-947-59-27). Картка для пожертв: 5168 7427 0814 0383 Сірак А. С. або 5168 7422 0330 0607 Нечипорук Андрій Олексійович.

___

Хто збирає: Лариса Полулях (волонтерська група «Бойові бджоли» – Combat bees)

Волонтерка Лариса Полулях повідомила, що станом на сьогодні дуже потрібні запчастини для ремонту двох військових автівок 3-го окремого полку спеціального призначення (“кіборги”, тримали оборону ДАПу). Ці авто (“Баггі”) використовують для розвідки та евакуації. Машини є авторськими, їх “Бойові бджілки” конструюють ще з 2014 року.

  

Нині йдеться про наступні потреби для 3-го полку на ремонт та модернізацію автівок: 4 000 євро на мотори, 15 000 для обклейки корпусів обох автівок. Незалежне опалення (пічка) – 17 тисяч 500 гривень.

Також волонтерка зазначила, що 20 допомога в доставці по районах Вінницької області близько двох тисяч подарунків для дітей загиблих АТОвців та понад двом сотням батьків загиблих бійців.

Для того, щоб допомогти захисникам, можна подзвонити або написати волонтерці: 067 700 50 76 та 093 00 67 617. Картка для пожертв: 5168742722978362 Приват Банк (отримувач – Лариса Алімівна Полулях). Лариса Полулях у Фейсбук. Сторінка “Бойових бджіл”.

___

Також зауважимо, що існують й інші речі, необхідні на передовій щодня та постійно. Солодощі, кава, чай, цукор, печиво, домашні страви, засоби особистої гігієни, цигарки тощо. Також завжди бійці радіють листам та малюнкам. Дякуємо, що підтримуєте захисників.

Андрій Нечипорук – прапорщик спецназу, нині є приватним підприємцем. Андрій Сірак – начальник обласного КП “Автобаза обласної ради”. Андрій Сірак та Андрій Нечипорук, які волонтерять з самого початку війни, не входять до жодної спілки чи організації, а збирають допомогу військовим власними силами. Прочитати про них можна за цим посиланням.

Лариса Полулях – відома вінницька волонтерка, є координаторкою волонтерської групи «Бойові бджоли» (Combat bees), яка з 2014 року надає допомогу учасникам АТО, членам їх родин, вдовам, надає безкоштовно правові консультації та друковані посібники з правової допомоги. Лариса Полулях організовує лікування та реабілітацію військових за кордоном, забезпечує гуманітарною допомогою родини, школи та інтернати в Донецькій та Луганській областях. Більше про волонтерку можна прочитати за цим посиланням

Читайте також: “Прості люди”, які просто рятують країну: вінницькі волонтери про благодійність на п’ятому році війни

“За раз відвозимо тисячі дерунів”: вінницький волонтер-чиновник, який допомагає допомагати іншим

“Волонтер – не постачальник, а зв’язок між фронтом і тилом”: вінницька волонтерка про те, що зараз найбільше потрібно бійцям

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору