× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Що потрібно бійцям на передовій: перелік потреб станом 22 квітня

В Україні війна досі триває, а отже волонтерська робота не припиняється. У Вінниці постійно збирають речі, які щодня потрібні бійцям на передовій.

Щоб допомогти волонтерам у цьому, VежА започаткувала цикл матеріалів, які публікуються щотижня.

Зауважимо, що окрім наведеного нижче переліку потреб, про які волонтерам повідомили воїни, на передовій щодня та постійно потрібні: медикаменти, засоби особистої гігієни, домашні страви, цигарки, теплий одяг, солодощі, кава, чай, цукор, печиво тощо. Також завжди бійці радіють листам та малюнкам. Дякуємо, що підтримуєте захисників!

Станом на сьогодні, 22 квітня, існує наступний перелік потреб, про які вінницьким волонтерам повідомили воїни:

Хто збирає: Андрій Сірак та Андрій Нечипорук
Збір – до 23 квітня

Для різних підрозділів ЗСУ потрібні:
– Ліки: противірусні, протизастудні, жарознижувальні та протизапальні.
– Плівка
– Маскувальні сітки
Мішки для укріплення позицій на передовій 
– Будівельні матеріали
– Аптечка медична
– Кабель
– Дуже потрібна пара взуття – берці 43-го розміру (волонтери знайшли потрібні за 1200 гривень від вінницького виробника)

Для 35-ї ОБрМХ (окрема бригада морської піхоти):
– набір інструментів

Для групи спецпризначенців:
– Рації – потрібно зібрати ще 8 тисяч гривень

Волонтери планують вирушити до бійців з традиційною акцією «ковбаски до Паски», тож доречно буде передати захисникам різноманітних смаколиків до свят.

Як звітують волонтери, за минулий тиждень зібрали 1100 на рації, а ще благодійниками передано на Схід:
– плівка -5 рулонів
– цвяхи 50 кг
– ліки
– засоби гігієни
– запчастини до авто
– скоби для укріплення бліндажів
– багато продуктів харчування від ТОВ “Авіс”, ТОВ “Солодка Мрія”, приватних підприємців, гімназії N13, та 11-го училища м. Вінниця
– Допомогу до поїздки потужно збирає Об`єднання Ринків м. Вінниці.

Повний звіт цих волонтерів можна прочитати на їхніх сторінках у Фейсбук. Для того, щоб допомогти захисникам, можна подзвонити волонтерам або написати їм: Андрій Сірак (067-430-79-78), Андрій Нечипорук (067-947-59-27). Картка для пожертв: 5168 7427 0814 0383 Сірак А. С. або 5168 7422 0330 0607 Нечипорук Андрій Олексійович.

Читайте також: “Прості люди”, які просто рятують країну: вінницькі волонтери про благодійність на п’ятому році війни

Тетяна Власюк (Хитра)

Волонтерка повідомила про дві головні потреби для Першого добровольчого медичного шпиталю терміново потрібні колеса на т-4 (комплект вартує 5 320 гривень), а також мікрохвильова піч.

Як звітує волонтерка, завдяки благодійникам минулого тижня вдалося закрити всі оголошені раніше потреби. Зокрема для медиків 54-го окремого розвідувального батальйону придбали оклюзійні пов’язки, декомпресійні голки та бандажі для перев’язування ран. Для Медиків Першого добровольчого медичного шпиталю придбали гуму на “швидкі”.

 

Водночас, добровольцям та екіпажу ASAP дуже потрібне паливо для наших Добровольців. “Завжди і в будь-якій кількості!” – додає волонтерка. “Тому друзі дуже прошу долучайтесь, бо вибори виборами, а на фронті нас Захищають хлопці кожного дня!” – пише волонтерка.

Повний звіт волонтерки – на її сторінці у Фейсбук. Контакти Тетяни Власюк (Хитрої): 098 957 94 70, Тетяна Власюк у Фейсбук. Картка для пожертв: 5168 7422 1795 9562 Приват Банк (отримувач – Хитра Тетяна Володимирівна).

___

Андрій Нечипорук – прапорщик спецназу, нині є приватним підприємцем. Андрій Сірак – начальник обласного КП “Автобаза обласної ради”. Андрій Сірак та Андрій Нечипорук, які волонтерять з самого початку війни, не входять до жодної спілки чи організації, а збирають допомогу військовим власними силами. Прочитати про них можна за цим посиланням.

Тетяна Власюк (Хитра) – вінницька волонтерка, яка постійно збирає допомогу для бійців на передовій, а також для дітей на мирних і окупованих територіях. Не належить до волонтерських організацій, збирає допомогу власними силами.

Читайте також: “За раз відвозимо тисячі дерунів”: вінницький волонтер-чиновник, який допомагає допомагати іншим

“Волонтер – не постачальник, а зв’язок між фронтом і тилом”: вінницька волонтерка про те, що зараз найбільше потрібно бійцям

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору