× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Що потрібно бійцям на передовій: перелік потреб станом 13 квітня

В Україні війна досі триває, а отже волонтерська робота не припиняється. У Вінниці постійно збирають речі, які щодня потрібні бійцям на передовій.

Щоб допомогти волонтерам у цьому, VежА започаткувала цикл матеріалів, які публікуються щотижня.

Зауважимо, що окрім наведеного нижче переліку потреб, про які волонтерам повідомили воїни, на передовій щодня та постійно потрібні: медикаменти, засоби особистої гігієни, домашні страви, цигарки, теплий одяг, солодощі, кава, чай, цукор, печиво тощо. Також завжди бійці радіють листам та малюнкам. Дякуємо, що підтримуєте захисників!

Станом на сьогодні, 13 квітня, існує наступний перелік потреб, про які вінницьким волонтерам повідомили воїни:

Хто збирає: Андрій Сірак та Андрій Нечипорук
Збір – до 22 квітня

Для різних підрозділів ЗСУ потрібні:
– Ліки: противірусні, протизастудні, жарознижувальні та протизапальні.
– Плівка
– Маскувальні сітки
Мішки для укріплення позицій на передовій 
– Будівельні матеріали
– Аптечка медична
– Кабель
– Дуже потрібна пара взуття – берці 43-го розміру (волонтери знайшли потрібні за 1200 гривень від вінницького виробника)

Для 35-ї ОБрМХ (окрема бригада морської піхоти):
– набір інструментів

Для групи спецпризначенців:
– Рації – потрібно зібрати ще 9 тисяч гривень

Волонтери планують вирушити до бійців з традиційною акцією «ковбаски до Паски», тож доречно буде передати захисникам різноманітних смаколиків до свят.

Як звітують волонтери, за минулий тиждень вдалося зібрати 2 900 гривень на рації, оплатити 2 тисячі гривень за ремонт позаштатного транспорту захисників. Благодійники передали для бійців високоякісний бінокль, 1,3 тони паливних брекетів, волонтери також отримали посилку з Норвегії з допомогою для морської піхоти. Окрім того, благодійники передали один з двох станків для КПВТ для 1 ОБМП. На фронт передано також ноутбук, компас, теплі ковдри та інші потрібні речі.

 

Повний звіт цих волонтерів можна прочитати на їхніх сторінках у Фейсбук. Для того, щоб допомогти захисникам, можна подзвонити волонтерам або написати їм: Андрій Сірак (067-430-79-78), Андрій Нечипорук (067-947-59-27). Картка для пожертв: 5168 7427 0814 0383 Сірак А. С. або 5168 7422 0330 0607 Нечипорук Андрій Олексійович.

Читайте також: “Прості люди”, які просто рятують країну: вінницькі волонтери про благодійність на п’ятому році війни

Тетяна Власюк (Хитра)

Волонтерка розповіла, що цього разу всі потреби, про які повідомили бійці, є такими, які потрібно “закрити” якнайшвидше, фактично – “ще вчора”.

Отож, термінові потреби загальною вартістю у понад 14 тисяч гривень: 

Для медиків 54-го окремого розвідувального батальйону: 
– Оклюзійні пов’язки – 10 одиниць – потрібно зібрати 5 009 гривень
– Декомпресійні голки – 10 одиниць – 999 гривень
– Бандажі для перев’язуваня ран – 10 одиниць – 2 999 гривень

Для Медиків ПДМШ (Перший добровольчий медичний шпиталь):

– Вкрай потрібна гума на “швидкі”:215/70/r16 – 4 шт 1550 грн . Потрібно 6200 грн ( Маємо вже 800 грн)

Добровольцям та екіпажу ASAP дуже потрібне паливо для наших Добровольців. “Завжди і в будь-якій кількості!” – додає волонтерка.

Як звітує волонтерка, минулого тижня придбали стартер т-4 (для 5 УДА) – витративши 2 300 гривень, придбано дві форми для медиків, комплект гуми для медиків ПДМШ, оплачено дві пари кросівок ”m-tac тактика койот” для роти “Правого сектору (кожна пара коштує 1 314 гривень).

“Тому друзі дуже прошу долучайтесь, бо вибори виборами, а на фронті нас Захищають хлопці кожного дня!” – пише волонтерка.

     

Повний звіт волонтерки – на її сторінці у Фейсбук. Контакти Тетяни Власюк (Хитрої): 098 957 94 70, Тетяна Власюк у Фейсбук. Картка для пожертв: 5168 7422 1795 9562 Приват Банк (отримувач – Хитра Тетяна Володимирівна).

___

Андрій Нечипорук – прапорщик спецназу, нині є приватним підприємцем. Андрій Сірак – начальник обласного КП “Автобаза обласної ради”. Андрій Сірак та Андрій Нечипорук, які волонтерять з самого початку війни, не входять до жодної спілки чи організації, а збирають допомогу військовим власними силами. Прочитати про них можна за цим посиланням.

Тетяна Власюк (Хитра) – вінницька волонтерка, яка постійно збирає допомогу для бійців на передовій, а також для дітей на мирних і окупованих територіях. Не належить до волонтерських організацій, збирає допомогу власними силами.

Читайте також: “За раз відвозимо тисячі дерунів”: вінницький волонтер-чиновник, який допомагає допомагати іншим

“Волонтер – не постачальник, а зв’язок між фронтом і тилом”: вінницька волонтерка про те, що зараз найбільше потрібно бійцям

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору