× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Що потрібно бійцям на передовій: перелік потреб станом 12 травня

В Україні війна досі триває, а отже волонтерська робота не припиняється. У Вінниці постійно збирають речі, які щодня потрібні бійцям на передовій.

Щоб допомогти волонтерам у цьому, VежА започаткувала цикл матеріалів, які публікуються щотижня.

Зауважимо, що окрім наведеного нижче переліку потреб, про які волонтерам повідомили воїни, на передовій щодня та постійно потрібні: медикаменти, засоби особистої гігієни, домашні страви, цигарки, теплий одяг, солодощі, кава, чай, цукор, печиво тощо. Також завжди бійці радіють листам та малюнкам. Дякуємо, що підтримуєте захисників!

Станом на сьогодні, 11 травня, існує наступний перелік потреб, про які вінницьким волонтерам повідомили воїни:

Хто збирає: Андрій Сірак та Андрій Нечипорук
Збір – до 20 травня

Як повідомили волонтери, зараз основною критичною проблемною потребою для хлопців з 137 батальйону 35-ї бригади морської піхоти є авто підвищеної прохідності. Автомобіль такого класу волонтери мають, але машина потребує ремонту. Зокрема йдеться про зварювальні та малярні роботи, на які потрібно витратити близько 20 тисяч гривень.

Також потрібен станок на КПВТ (кулемет), який вартує 5 000 гривень та планку кріплення – 2200 грн.

Для різних підрозділів ЗСУ потрібні:
– Ліки: противірусні, протизастудні та протизапальні.
– Плівка
– Маскувальні сітки
Мішки для укріплення позицій на передовій 
– Будівельні матеріали
– Аптечка медична
– Вологі серветки, засоби особистої гігієни

Як звітують волонтери, за минулий тиждень було закуплено приціл з функцією нічого бачення – (витрачено 24 000 гривень). Також “Морпіхам” 1 ОБМП передано:
– 2 маскувальні сітки
– станок для ДШК
– кабель 200 метрів
– скоби 300 шт
– плівка 3 рулони
– спальні мішки 7 шт
– цвяхи 25 кг
– відремонтовано машину Т4 на суму 2 600 гривень.

Повний звіт цих волонтерів можна прочитати на їхніх сторінках у Фейсбук. Для того, щоб допомогти захисникам, можна подзвонити волонтерам або написати їм: Андрій Сірак (067-430-79-78), Андрій Нечипорук (067-947-59-27). Картка для пожертв: 5168 7427 0814 0383 Сірак А. С. або 5168 7422 0330 0607 Нечипорук Андрій Олексійович.

Читайте також: “Прості люди”, які просто рятують країну: вінницькі волонтери про благодійність на п’ятому році війни

Тетяна Власюк (Хитра)

Волонтерка повідомила, що завдяки благодійникам станом на сьогодні переважна більшість оголошених раніше потреб – закрито. Нині збираються кошти тільки на мікрохвильову піч для Першого добровольчого медичного шпиталю та багатофункціонального принтеру для 54-ї бригади.

Як звітує Тетяна Власюк, минулого тижня вдалося оплатити вартість чотирьох колес на ще одну швидку для ПДМШ (5 930 гривень), запчастини для Т4 та Форд Ранжер 8-ї роти “Ведмедів” УДА (Українська Добровольча Армія) – 3 320 гривень та запчастини для Форд 8 УДА “Тіні” (витратили 2 694 гривень).

Водночас, добровольцям та екіпажу цивільної місії в зоні АТО ASAP дуже потрібне паливо для наших Добровольців. “Завжди і в будь-якій кількості!” – додає волонтерка. “Тому друзі дуже прошу долучайтесь, бо вибори виборами, а на фронті нас Захищають хлопці кожного дня!” – пише волонтерка.

Повний звіт волонтерки – на її сторінці у Фейсбук. Контакти Тетяни Власюк (Хитрої): 098 957 94 70, Тетяна Власюк у Фейсбук. Картка для пожертв: 5168 7422 1795 9562 Приват Банк (отримувач – Хитра Тетяна Володимирівна).

___

Андрій Нечипорук – прапорщик спецназу, нині є приватним підприємцем. Андрій Сірак – начальник обласного КП “Автобаза обласної ради”. Андрій Сірак та Андрій Нечипорук, які волонтерять з самого початку війни, не входять до жодної спілки чи організації, а збирають допомогу військовим власними силами. Прочитати про них можна за цим посиланням.

Тетяна Власюк (Хитра) – вінницька волонтерка, яка постійно збирає допомогу для бійців на передовій, а також для дітей на мирних і окупованих територіях. Не належить до волонтерських організацій, збирає допомогу власними силами.

Читайте також: “За раз відвозимо тисячі дерунів”: вінницький волонтер-чиновник, який допомагає допомагати іншим

“Волонтер – не постачальник, а зв’язок між фронтом і тилом”: вінницька волонтерка про те, що зараз найбільше потрібно бійцям

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору