#Щедрик100Challenge офіційно завершать у вінницькій галереї ХХІ

15 лютого о 16:00 в галереї ХХІ (Артинова, 12а), відбудеться офіційне закриття міжнародного флеш-мобу #Щедрик100Challenge.

Головною подією фінального етапу флешмобу стане перфоманс учасника шоу “Україна має талант” Дениса Дитинюка, який безпосередньо під час церемонії перед присутніми намалює портрет автора “Щедрика” – Миколи Леонтовича – в оригінальній технології.

Станом на сьогодні до флеш-мобу приєдналися учасники щонайменше з десяти країн світу, зокрема відомі українські музиканти Танок на Майдані Конго, хор ім. Верьовки,  Man Sound, Очеретяний Кіт, Тіна Кароль та інші.

Крім того, під час заходу будуть оприлюднені результати флеш-мобу: кількість учасників, що взяли в ньому участь, кількість представлених міст, країн та континентів.

Вінницький флешмоб #Щедрик100Challenge перетнув Атлантику. ВІДЕО

“Ми маємо намір подати ці результати на офіційне внесення до Книги Рекордів України”, – заявив один з організаторів флешмобу, музикант Назарій Давидовський.

Тут народився “Щедрик”: музей українського Баха на Вінниччині. ФОТОРЕПОРТАЖ

Під час закриття флешмобу також відбудеться прем’єра промо-відео вінницького ансамблю “Барвінок”: виступу понад 70 барабанщиків і танцюристів біля Вежі Артинова, що виконають власну інтерпретації “Щедрика”.  Завершиться захід брифінгом організаторів, на якому вони заявлять про початок відзначення 140-ої річниці від дня народження автора “Щедрика”, композитора Миколи Леонтовича.

Організатори події: хорова капела “Соломія”, Вінницький інформаційний портал “Vежа”, за підтримки Обласного управління культури та мистецтв, Вінницької міської ради та міського голови Сергія Моргунова.

Вхід вільний.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору