× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Ще нічого не доведено”: керівник вінницької поліції прокоментував скандал з патрульним Варданяном

Начальник вінницької поліції Редван Усеінов, звітуючи про перші дев’ять місяців роботи поліції в 2018 році, прокоментував слідчі дії над своїм підлеглим Тиграном Варданяном.

Нагадаємо, що днями в Мережу потрапило відео, на якому видно, як командира першої роти Вінницької патрульної поліції Тиграна Варданяна затримали прямо на вулиці вірогідно працівники внутрішньої безпеки поліції.

На відео видно, як з рук та одягу Варданяна знімають спеціальні мазки, а також просвічують форму поліцейського ультрафіолетом, найпевніше, на наявність спеціального порошку, яким мітять гроші під час слідчих дій. Зазвичай подібні операції проводять, якщо затриманого підозрюють в отриманні хабаря, вимаганні тощо.

Як повідомила тоді виданню “20 хвилин” прес-секретар патрульної поліції Тетяна Плахотнюк, з патрульним Тиграном Варданяном справді проводилися слідчі дії:

“19 жовтня був випадок, коли проводились оперативно-слідчі дії з приводу можливого факту отримання неправомірної вигоди нашим працівником. На даний час цим фактом займаються співробітники прокуратури. Підозру нашому патрульному не оголошено. 24 жовтня інспектор написав рапорт на звільнення з патрульної поліції за власним бажанням”.

Тоді патрульна поліція не прокоментувала інцидент публічно, тож відповідне запитання Редвану Усеінову поставив депутат міської ради Володимир Базелюк.

– З’явилася інформація про те, що цього патрульного звільнили. Це все? Це таке покарання за хабар?

На це Усеінов відповів, що не може давати власну оцінку ситуації.

– Я не прокурор і не слідчий. Він буде нести відповідальність, якщо щось вчинив. Його дії ще не доведені. Я його звільнив з Нацполіції, а далі вже справа за прокуратурою, – сказав Редван Усеінов.

Прикметно, що вперше відео проведення слідчих дій стосовно Варданяна оприлюднили на фейсбук-сторінці “ГО “Ревізія влади”. Зараз же зі сторінки видалено дане відео, а обличчя Тиграна Варданяна, як і деяких інших правоохоронців – замальовані.

Нагадаємо, що раніше Варданян відмовився виконувати власні функціональні обов’язки під час організованого блокування вінницьких мостів деякими водями. Відповідаючи на запитання наших журналістів, чому поліція бездіяла під час блокування дорожнього руху активістами, керівник вінницької патрульної поліції Редван Усеінов сказав, що “на це була воля громадян”. 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору