Ще 6 мільйонів дадуть на завершення реконструкції лікарні №1

Для завершення реконструкції приміщень анестезіології та інтенсивної терапії міської лікарні №1 оголосили 6-мільйонний тендер.

22 червня на порталі публічних закупівель Prozorro департаментом капітального будівництва міськради виставлено тендер на завершення робіт у головному корпусі лікарні №1 по вулиці Хмельницьке шосе, 96. Аукціон з очікуваною вартістю в 6,6 мільйонів гривень стартує 11 липня.

Вато відзначити, що реконструкція відділення анестезіології та інтенсивної терапії розпочалася восени минулого року.  З міського бюджету було виділено 45 мільйонів гривень.

Не євроремонт, а євростандарт: у Вінниці відкрили найкращу в Україні реанімацію. ФОТО

Згідно з тендерною документацією, до завершальних робіт віднесли: благоустрій території, опорядження приміщення вентиляційної камери, перевлаштування приміщень другого поверху, посилення перекриття рігеля першого поверху, заміна покрівлі з металочерепиці на профлисти, утеплення покрівлі вентиляційної камери, вогнезахист дерев’яних конструкцій даху, облаштування майданчика під дизельну електростанцію. Це все генпідрядник-переможець повинен зробити до 1 вересня.

До речі, головні представники  медзакладу вперше чують про тендер  і не зовсім розуміють, що ще мають зробити у віділенні на 6 мільйонів гривень. Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Ігор Пахно взагалі здивувався, що він має знати про таке, бо завантажений своєю лікарською роботою і перенаправив до вищого керівництва закладу.  Головний лікар Олександр Турський теж нічого про тендер не знав, однак озвучив кілька версій реалізації другої черги реконструкції.

  • Більше всього це лабораторія, що чергуватиме цілодобово, та кабінет завідуючої лабораторії, правда вони не у відділені, а поруч, – висловив припущення Олександр Турський.

Однак на конкретний напрямок завершальних робіт вказав директор департаменту капітального будівництва міськради Ігор Кравець:

  • Це будуть додаткові роботи з утеплення даху і встановлення кондиціонування. Вентиляцію всю зробили, а от кондиціонування немає.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору