Ще 20 кілометрів велодоріжок обіцяють збудувати у Вінниці вже до кінця року

Нову 700-метрову велодоріжку наразі будують по вулиці Келецькій: від проспекту Юності до вул. Миколи Ващука. Окрім цього, вздовж вулиці з’являться нові паркувальні зони та розширять основну дорогу. 

Майже кілометрову велодоріжку з’єднають із вже існуючим велошляхом по вулиці Хмельницьке шосе. Про це повідомляють у сюжеті телеканалу ВІТА.

За словами керівника розвитку велоінфраструктури Вінниці Андрія Сорокіна, до 2020 року заплановано створити 85 кілометрів велошляху у місті.

  • На сьогодні у нас вже існує 30 кілометрів. Більша частина з них – це велодоріжки спільного використання за рахунок тротуару, але вже є певна кількість окремо виділених велодоріжок.

За словами директора департаменту комунального господарства та благоустрою Володимира Ніценка, будівництво велодоріжок є обов’язковою умовою при ремонті доріг та тротуарів Вінниці. Найближчим часом нові велодоріжки з’являться по вулиці Київській, 600-річчя та Магістратській. Загалом, цього року у місті запланували створити близько 20 кілометрів нових велодоріжок.

Сотня активістів “Критичної маси” на собі перевірили якість вінницьких велодоріжок. ФОТО

Як розповів велосипедист Володимир Іванічкін, розвиток велосипедної інфраструктури у місті стане корисним не лише для дорослих велолюбителів, а й для дітей.

  • Це в першу чергу потрібно для того, щоб діти ставали здоровішими та спортивнішими. Свою дитину на дорогу я не випущу, а тому, безумовно, нові велодоріжки потрібні.

Нагадаємо, що велоактивісти просять дати раду “найнебезпечнішій велодоріжці Вінниці”.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору