Сезон фонтанів: цього тижня у Вінниці планують увімкнути десять міських водограїв

У Вінниці незабаром розпочнеться новий сезон фонтанів, справність яких зараз саме перевіряють. Комунальники сподіваються, що погода дозволить увімкнути усі міські водограї вже наприкінці цього тижня. 

За сприятливих погодних умов фонтани можуть запрацювати вже 15 квітня, а нині перевіряють технічний стан, повідомляють у сюжеті ТРК “ВІНТЕРА”.

– Ми очищаємо фонтани і встановлюємо обладнання, ліхтарі. Ставимо форсунки, все як має бути, – розповідає майстер Сергій Зелінський.

Він разом із своїм напарником щодня чистить та перевіряє по одному міському фонтану, аби підготувати водограї до нового сезону роботи.

 

На ремонт та обслуговування 10 фонтанів, однієї насосної станції та чотирьох поливних систем цьогоріч з міського бюджету виділили понад мільйон гривень.

– Системи поливу у нас знаходяться на “Міні-Вінниці”, на Ліверпулі, на Пирогова та майдані Незалежності, – розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Володимир Ніценко. – Перевіряємо електричне обладнання, форсунки, усі системи, їх чистять. Вже закуплено відповідні хімікати.

Додамо, що ще у 2016 році місто обслуговувало вісім фонтанів, а вже минулого року до них додали ще два: Атлант на проспекті Космонавтів та “сухий” фонтан на площі Могилка.

Нагадаємо, що найбільший вінницький фонтан “Roshen” урочисто розпочне новий сезон наступного тижня – 21 квітня.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору