Сервісний центр з видачі закордонних паспортів та ID-карток переїздить на Соборну. ПРОЕКТ

Оновлений, просторіший сервіс-центр з видачі біометричних паспортів та ID-карток «Документ» відкриють 5 березня майже на 400 квадратних метрах у ТЦ «Sky Park». Кожного дня тут зможуть обслуговуватися до 300 вінничан.

Про це повідомляє Вінниця.info.

Наразі центр обслуговування «Паспортний сервіс» розміщений за адресою вулиця Замостянська, 20А, працівники якого прийматимуть та видаватимуть документи до 3 березня включно. Наразі тут вдається прийняти на день не більше 70 осіб.

Установа змінить не тільки місце локації, а й кількість робочих місць.

 • Сервіс видачі паспортів переїжджає із Замостя у центр Вінниці, – розповів виданню  керівник міграційної служби у Вінницькій області Борис Наливайко. – Розташується він на п’ятому поверсі торгового центру «Sky Park», вулиця Соборна.
 • Якщо раніше «Документ» мав одне автоматизоване робоче місце, у Паспортному сервісі їх буде шість. Це дозволить зменшити черги і обслуговувати кожного дня до 300 людей.

У «Sky Park» вже закінчують ремонтні й технологічні роботи, встановлюють обладнання. Площа приміщення майже 400 квадратних метрів.

This slideshow requires JavaScript.

Крім закордонного біометричного паспорта вінничани зможуть оформити в центрі й новий сучасний паспорт громадянина України у формі ID-картки. За інформацією Паспортного сервісу, час оформлення паспортів складатиме лише 15-20 хвилин. А про його готовність інформуватимуть за допомогою СМС.

В оновленому центрі також можна буде розплатитися за послуги за допомогою картки в терміналах, встановлених безпосередньо у приміщенні «Паспортного сервісу». Працюватиме безкоштовний WI-FI. А для дітей облаштують ігровий майданчик.

Центр обслуговування «Паспортний сервіс» за адресою вул. Соборна, 24 працюватиме за аналогічним графіком: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 18:00 без перерви на обід. У суботу – з 9:00 до 13:00. Неділя – вихідний.

Урочисте відкриття оновленого центру заплановане на 12:00 5 березня.

Читайте також: На Вінниччині за минулий рік видали майже 105 тисяч закордонних паспортів

Фото vinnucya.pasport.org.ua

Позначки: , , , , , , , , , , , , , ,

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
 • Arapowa Irena

  Дивно! офіційна вартість 557,32 грн!! а в новому центрі 957,32 грн!!! +400 грн!! хоча на сайті ДМС пишуть:

  На сьогоднішній день при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон у звичайному режимі громадяни оплачують вартість адміністративної послуги (253 грн.) та вартість бланку (304 грн. 32 коп.). Це при оформленні документа протягом 20 робочих днів. У випадку оформлення документа протягом 7 робочих днів, сума вартості адміністративної послуги подвоюється (і складає відповідно 506 грн.).

  Таким чином вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 557,32 грн (оформлення протягом 20 робочих днів) або 810,32 грн (оформлення протягом 7 робочих днів).

  Будь-які супутні послуги, якими пропонують скористатися при оформленні закордонного паспорта є виключно добровільними і жодна посадова особа не вправі примушувати громадянина cкористатися та оплачувати такі послуги! https://dmsu.gov.ua/faq/zakordonnij-pasport.html