Самозахист, плетіння з лози та стрільба з лука: ПЛАСТ влаштує дводенний табір на Вінниччині

6-8 травня поблизу Вінниці триватиме дитячо-юнацьке «Свято Весни» – щорічна мандрівка із низкою майстер-класів. Заявки на участь можна подати ще сьогодні та до 4 травня включно.

Щороку захід – тематичний, цього разу основна тематика – історія Київської Русі. Організовує літній табір на території Парпурівської сільської ради громадська організація «Вінницький пласт». Цей захід буде першим, а влітку планується низка більш тривалих мандрівок. Таким чином, це буде відкриття сезону літнього наметового таборування ПЛАСТу.

Гості заходу зможуть взяти участь у майстер-класах із в’язання різноманітних вузлів, будівництва таборових споруд, стрільби з луку, пневматичного автомата та рушниці. Також можна буде навчитись готувати їжу на вогнищі, самостійно встановлювати намети, освоїти навички самозахисту та надання першої медичної допомоги.

Окрім того, учасники мандрівки зможуть навчитись плести різні вироби з лози, ознайомитись з основами гончарництва та тваринництва, дізнатись про обрядові традиції та військову справу часів Київської Русі.

«Свято Весни» розраховане в основному на молодь віком від 11-ти років, але усі бажаючі також можуть долучитись до мандрівки. Із дітьми молодшого віку за окремою програмою працюватимуть аніматори.

Для участі потрібно заповнити онлайн анкету на сайті або сторінці фейсбук організації. Після цього й будуть повідомлені усі деталі. Вартість участі – 150 гривень. За ці кошти гість свята отримає:

  • Продукти для приготування їжі
  • Відзнаки та подарунки
  • Підготовка матеріалів та канцелярка
  • Забезпечення лікарськими медикаментами для надання ПМД
  • Проживання у наметі

Детальну інформацію можна отримати у контактної особи заходу – Ігоря Слободянюка (067) 132 87 76 та на сайті організатора.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору