«Салям-Намасте»: українські «індійці» дві години безкоштовно танцюватимуть для вінничан

Всеукраїнський танцювальний фестиваль східних мистецтв «Салям-Намасте» відбудеться у Вінниці 3 червня. Протягом двох годин на сцені вінницького театру можна буде побачити понад 20 номерів арабського та індійського танцю. 

Фестиваль відбудеться із нагоди одразу чотирьох річниць: 25-річчя дипломатичних відносин України та Індії, 70-річчя незалежності Індії, 50-річний ювілей засновника та організатора фестивалю, танцюриста Сергія Журавльова, а також 40-річчя його творчої діяльності.

Як розповів сам ювіляр, артисти на фестивалі – це українські колективи із Вінниці, Харкова, Миколаєва, Києва, Полтави, Гнівані.

Учасники тривалий час навчались танцювальному та вокальному мистецтвам безпосередньо в Індії. Всього на сцені театру свої виступи продемонструють 12 колективів та ще 10 солістів.

  • Салям-Намасте – це поєднання двох привітань. «Салям» арабською означає «Вітаю, привіт!», а «Намасте» у перекладі з хінді – «вітаю, вклоняюся». І на самому фестивалі ми поєднаємо ці дві культури, точніше їх танцювальні напрямки – арабських країн та країн середньої Азії, – розповідає Сергій Журавльов.

Також організатор розповів, що заходи із нагоди відзначення 25-річчя дипломатичних відносин України та Індії будуть відбуватись ще протягом року у різноманітних форматах.

Танцювальний фестиваль у Вінниці розпочнеться у театрі імені Садовського (вул. Театральна, 13) о 15:00 та триватиме до 17:00. Вхід на фестиваль – вільний.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору