Саакашвілі відсторонив власну речницю за допис про мітинг у Вінниці

Міхеіл Саакашвілі заявляє, що відсторонив власну речницю Дарину Чиж за її антисемітські висловлювання після зустрічі у Вінниці. Про це політик написав на своїй Facebook-сторінці.

Після мітингу “Руху нових сил”, який відбувся 17 вересня на площі Коцюбинського у Вінниці, речниця політика Дарина Чиж на власній сторінці у Фейсбук опублікувала пост, в якій згадала нібито єврейське прізвище Президента Порошенка, назвавши його “Вальцманом”.

Окрім того, Чиж опублікувала відео з квадрокоптера, на який сам Саакашвілі під час мітингу вказував, ніби це “чужий” дрон, який хоче показати, що на площі зібралося мало людей. “Нас здесь много!”, – вигукнув тоді Саакашвілі, махаючи в бік безпілотника. Пізніше грузинсько-український політик заявив, що у Вінниці зібралися “тисячі людей”, хоча насправді на зустріч зібралося близько п’яти сотень вінничан.

Читайте також: Саакашвілі у Вінниці згадав про “шоколадку” та проігнорував місцеві ЗМІ. ФОТО, ВІДЕО

Того ж дня Чиж видалила свій пост, а в наступному написала, що не вважає подібні висловлювання антисемітизмом.

Дарина Чиж та Міхеіл Саакашвілі. Фото зі сторінки Дарини Чиж

Нагадаємо, що під час візиту до Вінниці Міхеіл Саакашвілі проігнорував усі місцеві ЗМІ попри анонсований брифінг, а пізніше дав ексклюзивне інтерв’ю прес-секретарці вінницького осередку “Руху нових сил” Наталії Вершко. 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору