× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Рятувальник, банкір чи діджей: у Вінниці для малят влаштують “Місто професій”

Наступного місяця у Вінниці розгорнеться “Місто професій”, де діти зможуть спробувати себе у понад 20 професіях: банкіра, поліцейського, лікаря, діджея тощо.

“Місто професій” – міжнародний проект, що вже шостий рік реалізовується в Україні для того, щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал. За цей час проект відвідало вже понад мільйон дітей та батьків по всій Україні. У Вінниці захід також встиг полюбитися малечі. Тож як він відбувався у місті попередні рази, читайте та дивіться за ЦИМ посиланням.

Цьогоріч імпровізоване “Місто професій” відбудеться у Вінниці 13 липня. На вході до нього кожна дитина отримає паспорт і карту представлених професій: рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо.

За тим діти зможуть обрати професію і після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей “влаштуватись на роботу”.

У Вінниці “Місто професій” розгорнеться в центральному міському парку (від арки до Фонтанної площі, яка буде основною локацією) 13 липня і триватиме з 12:00 до 15:00. Вхід для дітей – вільний. Для дорослих – тільки у супроводі дітей. 

Контактний номер оргкомітету: (093) 586 78 00. А тим, хто бажає долучитися в якості партнера заходу, можна заповнити ЦЮ форму.

Читайте також: Послухати собаче серце та зняти відбитки пальців: як юні вінничани «працювали» у «Місто професій». ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору