Русалчине волосся, любові та миру: що просять маленькі та великі вінничани у Діда Мороза

Миру в світі, цукерки під подушкою та щоб бажання завжди збувалися – це, як виявилося, найпоширеніші нині бажання вінницьких діток, котрі приходять до Новорічної Резиденції на рандеву з Дідусем Морозом.

Принаймні, такими мріями найчастіше діляться діти із чоловіком з білою бородою, роль якого сьогодні виконував історик Олексій Циганков. Він вже вдруге бере участь у проекті  «Зіркові Діди Морози та Снігуроньки».

  • Приходить торік хлопчик і каже: «Хочу, щоб не стріляли». Звісно, дитячі мрії теж є – цукерок, іграшок. А один хлопчик просив собі сестричку. Цікаво, що приходили і зовсім дорослі дівчата – на вушко мені казали, що хочуть нареченого. І ви знаєте – вони до кінця року повиходили заміж чи заручилися. Тож наша Резиденція і справді магічна, – розповів Мороз-історик.

Усім відвідувачам Резиденції він дарує печива-смайлики. Вони теж чарівні – треба перед тим, як з’їсти, загадати бажання – і все здійсниться. Це підтверджує 6-річна Діана – торік вона хотіла ляльку із синім волоссям та іграшку-головоломку.

– Я загадала і отримала такі подарунки, – тішиться дівчинка.

– А цього разу що попросиш?

–  Волосся, як в Русалки із мультика Аріель.

А 5-річна Зейнап торік просила хом’ячка. Свого нового друга вона назвала Тошкою.

Така «Зіркова Резиденція», де у ролі Морозів та Снігурок виступатимуть відомі вінничани, працюватиме до 14 січня із 16-ї до 20-ї години. Завтра Дідом Морозом буде КВНщик Олександр Теренчук, а 12 січня – історик Олександр Федоришен.

Фото Андрія Завертаного

Позначки: , , , , , , ,

Автор: Віталія Мазур

Журналіст

Поділитись публікацією