Рух усього транспорту на Київському мосту обіцяють відкрити у жовтні. ФОТО

Часткова реконструкція верхньої частини мосту, що на вул. Чорновола, яка дозволить відкрити рух в обидва боки для всього транспорту, завершиться в жовтні або на початку листопада. Про це сьогодні, 14 вересня, заявив міський голова Вінниці Сергій Моргунов під час виїзної наради.

Під час спілкування мера з представниками підрядної організації та фахівцями Департаменту капітального будівництва стало відомо, що роботи на мосту тривають в межах затвердженого графіку.

Наразі продовжується реконструкція опорних арок та ригелів, переважно з правого боку мосту. Старі балки беруть в бетонну “обойму”, таким чином їх посилюючи. Наразі на мосту працюють дві ланки працівників, які працюють з обох боків мосту та рухаються назустріч одна одній.

Читайте також: На будівництві Київського мосту заклали гривню “на вдачу”

 

Як повідомив заступник директора Департаменту капітального будівництва ВМР Андрій Гринчук, відкриття руху для всього транспорту на мосту може відбутися і раніше: на початку або і до жовтня – багато що залежить від погодних умов. Для цього завершать бетонування верхньої частини мосту, вкладуть чорновий шар асфальтового покриття та збережуть можливість пересування пішоходів. А після завершення реконструкції ширина тротуару складатиме 2 метри 40 сантиметрів.

Читайте також: «Скоро тут люди лазитимуть, як мавпи»: розпочався ремонт Київського мосту. ФОТО

   

Повністю завершити реконструкцію мосту чиновники та підрядники обіцяють до кінця 2017 року або на початку 2018-го – знову ж таки, залежно від погодних умов.

Фото Андрія Завертаного

                            

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору