× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Рух трамваїв і тролейбусів у Вінниці відновлять поетапно. ФОТО

Перевозили комбайн та обірвали контактну мережу. Саме через це сьогодні, 9 липня, у Вінниці зупинився громадський транспорт – трамваї та тролейбуси.

Як пояснив директор Вінницької транспортної компанії Михайло Луценко, це сталося через ігнорування вимог попереджати про перевезення великогабаритних об’єктів.

– Перевозили без дозволу та необхідного супроводу комбайн, самовільно. В районі площі Героїв Чорнобиля цим комбайном і було обірвано тролейбусну та трамвайну лінії, – каже Михайло Петрович. – У першу чергу направили групу робітників, щоб усунути з місця події вантажівку з тим самим комбайном – його мають перевезти в бік вокзалу.

Михайло Луценко повідомив, що зазвичай дозвіл на такі перевезення спочатку потрібно оформити у Департаменті транспорту ВМР, та поліції. У такому випадку за потреби для вантажу надається супровід, що допомагає уникнути подібних ситуацій.

Як зазначив очільник ВТК, відновити рух трамваїв можна буде приблизно о 14:00, а тролейбусів (оскільки пошкодження цієї лінії більш значне) – ближче до 15:00.

Нагадаємо, що зараз в усьому центрі Вінниці зупинено рух електротранспорту: трамваї та тролейбуси “вишикувалися” по Соборній та в бік Центрального мосту. Водії, аби об’їхати стоячий транспорт, мусять виїжджати на зустрічну смугу, особливо в районі площі “Ліверпуль”.

Фото зі сторінки Віктора Перлова

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору