Рух Київським мостом відкриють до Дня Незалежності та більше не перекриватимуть. ФОТОРЕПОРТАЖ

Укладання асфальту та інші важливі роботи, що пов’язані з обмеженням руху по мосту на вул. Чорновола обіцяють завершити до 24 серпня. Після закінчення цих робіт міст обіцяють не перекривати до остаточного завершення масштабної реконструкції споруди.

Про це сьогодні, 20 серпня у коментарі Vежі заявив директор Департаменту капітального будівництва ВМР Ігор Кравець.

Нашим кореспондентам вдалося зустріти чиновника випадково безпосередньо на мосту, де зараз тривають роботи за участі десятків працівників. З його слів, роботи з вкладання асфальту розпочнуться вже від завтра, 21 серпня. Завершити ці роботи планують до кінця доби 23 серпня.

Саме зараз на споруді здійснюється вкладання гідроізоляційних матеріалів та встановлюються перила для пішоходів. Як повідомив Кравець, після відкриття руху по мосту на День Незалежності, більше Київський міст не перекриватимуть аж до завершення усієї реконструкції.

На запитання кореспондента, коли саме мають відкрити рух мостом, Ігор Кравець не назвав точної дати, посилаючись на непередбачуваність погодних умов. Нагадаємо, згідно з планами міської влади, повністю реконструкція мосту мають завершити до кінця 2018 року.

Фото Андрія Завертаного

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору