× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Рух головною вулицею Вінниці перекриють на три тижні через реконструкцію трамвайних колій

У Вінниці за кілька тижнів мають почати реконструкцію трамвайних колій у двох напрямках на ділянці біля “Макдональдсу”. У зв’язку з цим по вулиці на три тижні перекриють рух всього транспорту.

Про це сьогодні повідомив вінницький міський голова Сергій Моргунов. 

– В районі “Макдональдсу” є поворот трамвайної колії, і там порізані ті плити, які ще були поставлені у 2007 році. Звісно вже за такий період часу, фактично 12 років, необхідно провести капітальний ремонт. Особливо це така небезпечна ділянка для наших трамваїв, і тому ми вимушені на три тижні перекрити рух по вулиці Соборній для того, щоб повністю, комплексно, капітально відремонтувати: поставити нові плити, замінити трамвайні колії (самі рейки), щоб там було безпечно пересуватися, – розповів Сергій Моргунов. 

 

Він зазначив, що роботи розпочнуться орієнтовно за три тижні – наприкінці липня. Тож наразі Транспортна компанія розглядає всі додаткові можливості щодо додаткового автобусного, маршрутного і тролейбусного транспорту для довезення вінничан. Про це повідомлять додатково

Зазначимо, що згідно з тендерною документацією, на заміну трамвайних колій на широко площинних плитах по вулиці Соборні витратять 524 тисячі гривень. 

Читайте також: “Оксамитова” реконструкція: влітку на Соборній припинять рух всього транспорту

Читайте також: “Оксамитовий шлях” на Соборній може коштувати близько 30 мільйонів

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору