× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Розширення дороги, яхт-клуб і готель: що планують змінити на Коріатовичів. ГРАФІКА

Вінничан запрошують до громадського обговорення щодо Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Миколи Оводова та річкою Південний Буг. У міській раді показали проект тих змін, які чекають на вулицю. 

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури». В оголошенні на сайті міської ради вінничанам пропонують ознайомитися з проектом детального плану.

В документації зображено фактичний стан території на сьогодні, схему рекреаційних зон, стан тротуарів та доріг, а також заплановані зміни до 2023 та 2030 років.

Наразі частина території, яка обмежена вулицями Коріатовичів, Оводова та Південним Бугом виглядає так:

Якщо звернути увагу на графічне зображення стану доріг на відрізку території, то помітно, що в одинадцяти місцях тротуар вужче одного метра, а це створює незручності для пересування пішоходів.

Вже на 2023 рік планують розширити та вирівняти ширину тротуарів, в окремих місцях облаштувати «кишені» для зупинки громадського транспорту.

Якщо заглядати ще далі, то на 2030 рік територія має змінитися ще більше. Неподалік австосалону та мийки, де зараз приватна забудова, має з’явитися рекреаційна зона «River Road», яка включатиме в себе чотириповерховий готель з апартаментами, ресторан, яхтклуб та басейн. Трохи далі замість приватних будинків з’явиться офісний комплекс, який складатиметься з декількох чотириповерхових будівель. До речі, згідно із графікою, на вулицю чекає розширення дороги.

Пристань «Вінниця», ресторан «Колиба», спорткомплекс «Спартак», а ще автосалон, мийка та бар «BURO» залишаться на місцях.

Окрім цього, проект передбачає укріплення берегів Південного Бугу і таким чином вдасться дещо збільшити акваторію річки. Також будуть внесені зміни до прибережної захисної смуги. Згідно із опублікованою графікою, проект передбачає її звуження.

Детальніше з основними техніко-економічними показниками плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні з 16 до 17 години, за адресою вул. Пушкіна, 38, каб. 20.

Громадське обговорення триватиме місцяь з моменту публікації оголошення на сайті міської ради, тобто – до 17 червня.

Якщо маєте пропозиції та зауваження, надсилайте їх у письмовій формі до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua. У повідомленні необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання та власний підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Зазначають, що анонімні пропозиції та зауваження розглядатися не будуть.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору