× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Розшуканий у Вінниці Дмитрик після екскурсії в поліції вирішив стати “копом”. ФОТО

Вінницькі поліцейські провели екскурсію для 10-річного Дмитра Солодкого, якого нещодавно шукали всі підрозділи поліції після того, як дитина пішла з дому. Після екскурсії хлопець сказав, що хоче стати поліцейським. 

Нагадаємо, що 6 лютого Дмитрик пішов з дому до магазину та безслідно зник. Подію пов’язали з тим, що дитина нещодавно втратила матір, на пошуки хлопця по тривозі підняли всі підрозділи поліції.

Днями для хлопця поліцейські влаштували цікаву та пізнавальну програму. “Хлопчика познайомили з роботою кінологів, криміналістів, вибухотехніків, показали сучасне озброєння спецпідрозділу поліції «КОРД», – ідеться в повідомленні поліції.

“Поліцейські розповіли про свою професію, показали як саме і з чим працюють. Особливі враження Дмитрик отримав від роботи вибухотехніків, адже сам зміг покерувати роботом, який використовується під час знешкодження вибухонебезпечних предметів”

Крім того хлопцю дозволили посидіти за кермом поліцейської машини, погратися сиреною та маячками. На згадку поліцейські подарували йому іграшковий службовий автомобіль.

– Мені настільки все сподобалося, що  я аж не повірив… Я теж хочу бути поліцейським, – сказав після всього хлопець.

Фото поліції Вінницької області

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору