Розпочався прийом заявок на ювілейний конкурс «Міні Міс та Міні Модель Вінниця 2017»

Отримати титул «Міні Міс та Міні Модель 2017», а також безліч подарунків можуть дівчатка віком від 6 до 15 років.

V ювілейний конкурс «Міні Міс та Міні Модель Вінниця 2017» цьогоріч відбудеться у вигляді модного фестивалю третього вересня в театрі імені Садовського. Учасницями можуть стати дівчатка віком від 6 до 15 років. Наразі відбувається онлайн-прийом заявок. Як розповіла організаторка конкурсу, Міс-Україна 2011 та директорка модельного агентства «Princess» Ярослава Позднякова цьогоріч учасниці повинні усвідовлювати, що йдеться про інтенсивну 14-денну підготовки.

  • Є побажання до дітей, щоб були готові поринути у весь процес підготовки, так як цього року фестиваль перейде на літній формат (підготовка триватиме 14 днів – з 20 серпня по 2 вересня). У дівчаток в цей період будуть не лише репетиції до фіналу, тренування, але й майстер-класи, творчі факультативи, фотосесії, екскурсії, вечірки. До участі запрошуються дівчатка віком від 6 до 15 років.

Ярослава також говорить, що для дівчаток подібний конкурс — злітна смуга для професійного модельного майбутнього.

  • Ми маємо яскравий приклад відмінної карєри після перемоги у подібного конкурсі — це наша Даря Журбенко, яка отримала у 2015 році титул «Міні-міс світу». Насправді багато дівчаток школи Прінцес є переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

На учасниць цього року також очікує багато подарунків, серед яких прикраси, мякі іграшки, різноманітні гаджети, сертифікати на навчання, а також цьогоріч вперше обиратиметься обличчя модельної школи «Прінцес».

  • Звичайно, найголовніше, що переможниця зможе представляти Вінницю на конкурсі «Міні-міс Україна», ми підготували ще багато сюрпризів, але поки не розкриватимемо всі секрети, – говорить Ярослава.

Минулого року титул «Міні Міс Вінниця» отримала Анастасія Дідух, яка восени стала однією із трьох переможниць конкурсу «Міні Міс Всесвіт». 

Онлайн реєстрацію на участь у відбірковому турі вже розпочато на офіційному сайті minimiss-vn.com.ua. Заявки можна подати до 5 липня 2017 року.

Фото із сайту minimiss-vn.com.ua

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією